Tag: “Rudina”

I ati me probleme shëndetësore, Rudina Dembacaj: Ja vlen ta bësh publike kur…

28/05/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar. Së fundmi, ajo i ka prekur të ... Read More

“VIP-at përveç kokainës , çfarë nuk pinë në Bllok”, Gracion sqaron deklaratën e bujshme: Dihet se kur njerëzit dalin pinë

23/05/2020

Balerini i njohur Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Rudina” sqaroi deklaratën e bujshme të dhënë ditë më parë, ku gjatë një interviste u shpreh ... Read More

E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj surprizon në emision aktorin e humorit

17/05/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj e ftuar në emisionin ‘Why Not’ pak ditë më parë, ndër të tjera tregoi filimet e njohjes me partnerin e saj Mark ... Read More

Rudina Dembacaj zbulon shkuesin që e njohu me Mark Frrokun dhe fillimet e lidhjes: Duhet t’i blej një palë këpucë të kuqe

11/05/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj e ftuar në emisionin ‘Why Not’ tregoi më shumë për fillimet e njohjes me partnerin, ndërsa shtoi se ish-deputetin Frroku e ka ... Read More

Si reagoi nëna e Rudinës kur mësoi lidhjen me Mark Frrokun? Flet moderatorja: Nuk do jesh më bija ime…

11/05/2020

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku është kthyer në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit. E ftuar në emisionin ‘Ëhy Not’, ... Read More

Foto/ Rudina Dembacaj zbulon dhuratën që i bëri për ditëlindje ish-bashkëshortit

30/04/2020

Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar kohëve të fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti Aleks e më pas për zyrtarizimin ... Read More

Rudina poston foton duke tymosur me Mark Frrokun, komentuesi i kthehet: Ke kaluar hu më hu, ja reagimi i moderatores

30/04/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar së fundmi për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku, dhe që nga momentit të ... Read More

“Të dua shumë”/ Rudina Dembacaj uron ish-bashkëshortin për ditëlindje

28/04/2020

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin ... Read More

Sherr mes Rudinës dhe Markut gjatë ditëve në karantinë, moderatorja tregon arsyen

25/04/2020

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj e ftuar në emisionin ‘Rudina’ së bashku me vajzën e saj Viktoria tregoi më shumë rreth ... Read More

“Babë a të dukem farë vajze?”, Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë me babain e Mark Frrokut

21/04/2020

Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj së bashku me partnerin e saj Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në ... Read More

Rudina sfidon partnerin/ Mark Frroku gatuan mish, aktorja ‘e fiksuar’ me perimet

19/04/2020

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku mesa duket këtë të dielë kanë vendosur të gatuajnë së bashku. Përmes një postimi në ... Read More

“A je xheloze për Markun?”, Rudina Dembacaj flet hapur

17/04/2020

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbiz-it. Aktorja e njohur e humorit dhe moderatorja Dembacaj herë pas ... Read More