Tag: Rusi”

Ja si ruhet edhe në kafe e dashura e re e Valdimir Putinit!

07/10/2020

Alina Kabaeva ka shkaktuar debat të madh në Rusi. E përfolura si e dashura e re e presidentit rus, Vladimir Putin, ka postuar një fotografi ... Read More

U ndërruan në djep, shoqet e mira e zbulojnë pas 28 vitesh

25/08/2020

Disa dyshime, më pas e vërteta, ndonëse banorët e fshatit të Kichanovo, në Rusi i kishin shfaqur më parë aludimet e tyre. Ekaterina ishte shumë ... Read More

 “E kishte bërë të gjithë planin”/ Era Rusi rrëfen si i propozuan për martesë

02/04/2020

Era Rusi e ftuar në ‘Ftesë në 5” në një lidhje Skype ka zbuluar se si një i panjohur i shkruante duke i kërkuar të ... Read More

Gazetari i propozon live të jetojnë bashkë, Era Rusi: S´jam për të të mbushur krevatin ty

07/01/2020

Këngëtarja Era Rusi mori një propozim live nga gazetari Ervin Kurti, teksa ishin pjesë e emisionit “E Diell´´. Këngëtarja fillimisht u pyet se kur ka ... Read More

Rusi me fuqi “mbinatyrore” këmbëngulë se kjo në Tokë është jeta e tij e dytë

02/09/2019

Rusi që pretendon se pak muaj pasi lindi nisi të fliste dhe në moshën 2-vjeçare habiti mjekët dhe prindërit e tij me aftësinë për të ... Read More

Përzierja me vaj ulliri që shpërthen cistet ovariane pa dhimbje

27/07/2019

DYLLË DHE VEZË, RECETA RUSEKjo recetë është shpikur në Rusi dhe atje është shumë popullore. Gjithçka ju duhet janë 400 ml vaj ulliri (ose vaj ... Read More

Gënjeu se është e sëmurë për të shkuar në Maldive, Miss-it i merret titulli

22/03/2019

Mbretëreshës së bukurisë në Rusi i merret titulli, ajo është parë në Maldive pasi ka anuluar paraqitjet në evente të rëndësishme duke thënë se është ... Read More

Ecja nëpër sipërfaqen e ngrirë të liqenit më të thellë në botë (Video)

23/01/2019

Liqeni Baikal në Rusi, është më i thelli në botë, si dhe rezervuari më i madh me ujë të ëmbël. Gjatë muajve të dimrit, sipërfaqja ... Read More

Noton 25 metra nën akull në liqenin më të thellë në botë (Video)

21/01/2019

Një burrë në Rusi ka notuar 25 metra nën akull në liqenin më të thellë në botë, Baikal, si pjesë e një rituali tradicional që ... Read More

Tigri siberian mahniti ekspertët, doli nga mali të kërkonte ndihmë për plagët (Video)

04/01/2019

Ekspertët e botës së egër në Rusi, janë mahnitur nga sjelljet e një tigri siberian, që doli prej malit, që të kërkonte ndihmë për plagët ... Read More