Tag: rutinë

Horoskopi ditor, e diel 12 korrik 2020

12/07/2020

DashiDite shume rutine kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asgjë e veçante gjate kësaj dite për ata qe janë ... Read More

Dermatologët zbulojnë: Kur bëni dush, me sapun lani vetëm këto pesë pjesë trupi!

30/04/2019

Dushi është për secilin rutinë ditore, ndërkaq mjekët kanë paraqitur mendimet e tyre sa herë në ditë duhet larë Dushi është ritual të cilin të ... Read More

Bajram Kabashi, qe 60 vite ushtron zejen e këpucëtarit (Video)

02/04/2019

Edhe pse i është bërë rutinë, Bajram Kabashi me plot vullnet e hap çdo mëngjes punëtorinë e tij në Rahovec. E hap atë dhe vazhdon ditën, ... Read More

Notat e lojtarëve: Real Madrid 3-0 Alaves, shkëlqen Casemiro

03/02/2019

Real Madridi regjistroi një fitore rutinë kundër Deportivo Alavesit në Santiago Bernabeu.   Paraqitja e Los Blancos ishte shumë më e mirë, prandaj kanë notë ... Read More

Notat e lojtarëve: Barcelona 3-0 Eibar, Suarez me notë maksimale

13/01/2019

Barcelona ka regjistruar një fitore rutinë kundër Eibarit në stadiumin Camp Nou. Skuadra nikoqire bëri paraqitje shumë më të mirë se ekipi mysafir, ashtu që ... Read More

Gostivar, sekuestrohet një armë zjarri dhe fishekë

30/04/2018

30 April 2018 / 12:02 Gjatë kryerjes së një kontrolli rutinë qarkullimi, policia e Gostivarit ka gjetur në një veturë të tipit “Golf” me targa ... Read More