Tag: S4MM

“Dashuri” nga S4mm arrin 10 milionë klikime

11/01/2019

Hip hop ylli i ri, S4mm, po shijon momentin më të suksesshëm të karrierës. Reperi nga Tetova ka arritur së fundmi famë të jashtëzakonshme. Projekt ... Read More

S4mm mendon se Stresi duhet ta lë repin, e cilëson Feron si më të dobëtin në industrinë shqiptare

23/12/2018

Reperi S4MM ishte një ndër të ftuarit në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës.  Dhe reperi me qëndrime kontraverse nuk kishte si të mos ... Read More

S4MM falënderon fansat pas suksesit të “1 gur 2 plluma”

27/11/2018

Kënga e re e S4MM, “1 gur, 2 plluma”, ka arritur sukses të madh në ditët e para pas publikimit. Akoma pa kaluar 48 orë ... Read More

S4MM thotë se nuk do të merret më me gjëra të tilla si në këngën “1 gur, 2 plluma”

25/11/2018

“1 gur, 2 plluma” është titulli i këngës më të re të S4MM që ka bërë shumë bujë vetëm një ditë pas publikimit. Kënga e ... Read More

S4mm publikon këngën “1 gur, 2 plluma”, diss për Feron dhe Vinz e Stealth të Hellbanianz?

25/11/2018

Reperi i njohur shqiptar, S4mm, ka publikuar projektin e tij më të ri. “1 gur, 2 plluma” titullohet projekti i ri i reperit i cili ... Read More

Publikohet “Po Thu” nga Noizy dhe S4mm

14/10/2018

Noizy nuk po ndalet së publikuari projekte të reja. Bashkëpuntori i tij i radhës është reperi S4mm nga Tetova. “Po thu” titullohet projekti dhe është ... Read More

Noizy dhe S4MM vijnë me tjetër bashkëpunim

12/10/2018

Noizy ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës me S4MM që do të vijë në një të ardhme të afërt. Të reperët kanë bërë postime në profilet ... Read More

S4mm: I falem përkrahjes së Blerim Destanit

30/09/2018

Reperi i ri shqiptar, S4mm, shpërtheu shpejt në famë. Këngëtari i hitit “Medelina” arriti një famë të madhe për kohë të shkurtër. Ai publikoi një ... Read More

S4MM publikon këngën e re “Dashuri”

15/09/2018

S4MM ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor shqiptar duke publikuar disa këngë mjaft të pëlqyera nga fansat e tij. Reperi nga Tetova, ka prezantuar së ... Read More

Kënga e re e S4MM titullohet “Dashuri” dhe publikohet së shpejti

10/09/2018

Reperi nga Tetova, S4MM, ka paralajmëruar se kënga e tij e re do të publikohet në një të ardhme të afërt. “Dashuri” do të mbajë ... Read More

S4MM paralajmëron projektin e ri

05/08/2018

S4MM ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor shqiptar duke publikuar disa këngë mjaft të pëlqyera nga fansat e tij. Në ndërkohë, reperi nga Tetova ka ... Read More

Premierë: S4mm dhe Noizy befasojnë me “La Familia”

08/06/2018

Hip hop yjet S4mm dhe Noizy kanë publikuar projektin e tyre më të ri. Reperi shqiptar nga Maqedonia i cili është bërë hit në mesin ... Read More