Tag: Sabri

Ish-kryetarët e FFK-së dhe ish-trajnerët e Kosovës i dalin në përkrahje Agim Ademit

11/12/2019

Të pranishëm ishin ish-kryetarët Agim Bytyçi e Sabri Hashani, ish-përzgjedhësit, Ajet Shosholli, Bylbyl Sokoli, Edmond Rugova e Albert Bunjaki, si dhe ndihmësi i përzgjedhësit aktual, ... Read More

Ish-ambasadori i Kosovës në Austri e Australi: Kthimi i shqiptarëve nga Siria nuk është për mburrje, por për turp 

21/04/2019

Sabri Kiçmari, profesor i UP-së dhe njëherit ish-ambasador i Kosovës në Austri dhe Australi, ka komentuar kthimin e 110 shtetasve të Kosovës nga Siria. Në ... Read More

“Dashnia ime”, thotë Sabri Fejzullahu në këngën e re

12/04/2019

Sabri Fejzullahu ka publikuar projektin e tij më të ri. Sabri Fejzullahu sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Dashnia ime”, shkruan lajmi.net. Kësaj ... Read More

Pse axha Sabri kapesh me mu? Më në fund Sabri Fejzullahu i reagon Flori Mumajesit

27/03/2019

Gjatë fundjavës së kaluar ka bërë bujë një ‘zënkë’ në internet mes këngëtarëve Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi.Sabri Fejzullahu ka përmendur emrin e Florit si ... Read More

Sabri Fejzullahu nuk ndikohet nga fjalët e Florit

23/03/2019

Duket sikur situata e krijuar së fundmi pas deklaratës që Sabri Fejzullahu dha sa u përket klikimeve të blera të Flori Mumajesit, nuk ka ndikuar ... Read More

Estrada pritet që ti reagojë Florit: Nuk do të këndojmë në vendet ku këndon ti

23/03/2019

Debati në mes të Sabri Fejzullahut dhe Flori Mumajesit, i cili nisi nga emisioni më i ri në T7, #Gjesi, pritet të vazhdojë edhe më ... Read More

“Shqipe”, projekti i ri nga Sabri Fejzullahu

15/02/2019

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, ka publikuar projektin më të ri të tij. Kënga titullohet “Shqipe” dhe vjen në prag të 11 vjetorit të ... Read More

Sabri Fejzullahu dekorohet me Medaljen Presidenciale të Meritave

13/02/2019

Këngëtari mirënjohur, Sabri Fejzullahu, është dekoruar me Medaljen Presidenciale të Meritave nga presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi. Legjenda e muzikës shqipe është nderuar ... Read More

Këshilli i Bashkësisë Islame në Vushtrri e ftoi skamnorin t’ia kthejë paratë, ai doli pa i marrë ato

05/02/2019

Këshilli i Bashkësisë Islame në Vushtrri ka njoftuar sot se, pas verifikimit të rastit të Sabri Beqirit, i cili e shiti viçin për ta paguar ... Read More

Xhafer Tahiri flet për rastin e skamnorit të Vushtrrisë

05/02/2019

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka reaguar në lidhje me rastin e qytetarit, Sabri Beqiri ku pretendohet se i njëjti ka paguar 417 ... Read More

Skamnori u detyrua ta shes viçin, të paguajë faturat e Bashkësisë Islame, për t’ia varrosur nënën (Video)

04/02/2019

Sabri Beqiri nga Akrshtica e Vushtrrisë, jeton në varfëri të skajshme dhe merr asistencë sociale nga shteti. Atij dy ditë më parë i vdiq nëna, ... Read More

Sabri Fejzullahu me bashkëshorten takohen dhe darkojnë me Morena Tarakun gjatë pushimeve në Turqi

31/01/2019

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Stamboll të Turqisë, me bashkëshorten e tij, Nerën. Dyshja kanë vendosur ... Read More