Tag: Saint

ZYRTARE: Navas kalon tek PSG

02/09/2019

18:04 | 09/02/2019 Është zyrtarizuar transferimi i Keylor Navas tek PSG. Paris Saint Germain ka arritur marrëveshje me portierin e Real Madrid, Keylor Navas, raporton ... Read More

PSG e refuzon edhe ofertën e fundit të Barcelonës për Neymar

29/08/2019

10:38 | 08/29/2019 Duket se saga Neymar nuk do të ketë fund këtë verë. Paris Saint Germian raportohet se ka refuzuar një ofertë tjetër dhe ... Read More

Dani Alves transferohet në Premierligë

18/05/2019

12:39 | 18 Maj 2019 12:39 | 18 Maj 2019 Dani Alves ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Paris Saint Germian, me shpresën që do ... Read More

E thotë legjenda: “Neymar nuk do të transferohet te kjo skuadër”

09/05/2019

16:34 | 9 Maj 2019 16:34 | 9 Maj 2019 Neymar nuk do të largohet nga Paris Saint Germian këtë verë për t’iu bashkuar Real ... Read More

De Gea largohet nga Man Utd, transferohet te gjiganti i Evropës

02/05/2019

Paris Saint Germain janë duke menduar mundësinë e transferimit të David de Gea. Portieri spanjoll është ende i pavendosur për të ardhmen e tij, dhe ... Read More

PSG pëson humbjen e katërt në pesë ndeshjet e fundit

30/04/2019

Paris Saint Germian ka hyrë në një krizë të thellë të rezultateve. Kampionët e Ligue 1, janë duke kaluar një formë dëshpëruese në fund të ... Read More

Tuchel: Neymar urren të humbas

29/04/2019

Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel, ka zbuluar një detaj interesant rreth yllit të skuadrës, Neymar JR. Neymar kishte shpërthyer pas humbjes në finalen ... Read More

Ben Arfa tallet keq me PSG, tifozët e Barcelonës do ta pëlqejnë këtë

28/04/2019

Ylli i Rennes, Hatem Ben Arfa, është përkujdesur që të tallet me skuadrën e Paris Saint Germain, pas triumfit në finalen e Kupës së Francës. ... Read More

UEFA dënon Nemyarin me tri ndeshje

26/04/2019

Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA, ka dënuar yllin e Paris Saint Germain, Neymar JR. Edhe pse nuk është paraqitur në fushë ... Read More

PSG me ofertë të papritur për Sergio Ramosin

25/04/2019

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është caku i radhës i Paris Saint Germain. Kampionët e Francës po vazhdojnë të mendojnë për sjelljen e emrave ... Read More

PSG përgatit 70 milionë euro për Wilfried Zaha

21/04/2019

Skuadra e Paris Saint Germain është e gatshme që të transferojë një tjetër super lojtar në afatin kalimtar të verës. Thomas Tuchel duket se po ... Read More

Alves i nervozuar me PSG: Dua të më dëgjojnë më shumë

11/04/2019

Dani Alves është shprehur shumë i nervozuar me dështimet e vazhdueshme të Paris Saint Germain. Ylli i kampionëve të Ligue 1 ka thënë se do ... Read More