Tag: saja

Nokia lanson telefonin e saj më të ri më 5 dhjetor

25/11/2019

Nokia mund të mos jetë në lavdinë e saj të mëparshme, por kompania ka akoma kartat e saja fituese. Sipas një postimi në faqen zyrtare ... Read More

Pse duhet të përdorni Aloe Vera, përfitimet që i merrni nga kjo bimë shëruese

15/09/2019

Aloe Vera tashmë veç që njihet për të mirat e saja dhe përfitimet që i merrni nga ajo. Mirëpo, ku me të vërtet duhet ta ... Read More

Nuk i mungon dielli, Flaka Krelani vjen e ‘nxehtë’ nga pishina edhe natën

03/05/2019

Flaka Krelani është një nga artistet më të përmendura për linjat e saja trupore. Flaka Krelani përveç stilit të saj muzikor komentohet shumë edhe për ... Read More

Demi Rose e ‘nxehtë’ rrugëve të Tunizisë

01/05/2019

Demi Rose ka shfaqur linjat e saja trupore gjatë xhirimeve për fotosesionin e ri. Demi Rose ditën e mërkurë u kap nga kamerat në rrugët ... Read More

Baby G vazhdon provokimet, filmon nga afër të pasmet

30/04/2019

Në një fotografi të publikuar Baby G vë në pah linjat e saja trupore. Para pak minutash këngëtarja Baby G në Instastory-n e saj ka ... Read More

Opozita dhe pushteti thellojnë dallimet për fatin e PSP-së

15/04/2019

S A 2019-04-15T09:31:44+02:00 VMRO-DPMNE-ja ka dorëzuar në Ministrinë e Drejtësisë vërejtjet e saja ndaj propozim-Ligjit për Prokurorinë Publike. Dikasteri Drejtësisë konsideron se propozimet e opozitës ... Read More

Irina Shayk, lë pak vend për imagjinatën

10/04/2019

Irina Shayk, komentohet gjithnjë për paraqitjet e saja atraktive. Dhe të hënën, Irina Shayk, 33 vjeçe, mori Instagramin për të prezantuar linjën e bikineve Burberry, ... Read More

Enca do të performojë në Kurdistan

14/03/2019

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj. “A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në ... Read More

Këngëtari i famshëm Jason Derulo uron Diona Fonën për ditëlindje

10/02/2019

Këngëtarja shqiptare, Diona Fona, ka mbushur 20 vjet, ndërsa në profilet e saja në rrjetet sociale ka publikuar imazhe nga festa e saj. Në Instagram, ... Read More

VMRO-ja kërkon përgjegjësi për festën e NATO-s

16/08/2018

16 August 2018 / 15:24 VMRO-DPMNE shpreh dyshimet e saja në lidhje me harxhimet e manifestimeve me rastin e marrjes së datës për në NATO. ... Read More