Tag: Salah

Lovren jep detaje për lëndimin e Salah, a luan ndaj Barcelonës?

06/05/2019

9:37 | 6 Maj 2019 09:37 | 6 Maj 2019 Dejan Lovren i siguroi tifozëve se Mohamed Salah do të rikuperohej shpejtë nga një dëmtim ... Read More

Valverde flet për të rejat e fundit nga Dembele, lojtari do ta humb duelin me Liverpool

05/05/2019

Pas konfirmimit të mungesës së Roberto Firmino dhe lëndimit të pësuar nga Mohamed Salah që e mban në dyshim egjiptianin, është edhe ylli i Barcelonës, ... Read More

Si do t’ia shpjegojmë fëmijëve tanë që Salah dështoi nga kjo pozitë

02/05/2019

Mohamed Salah është shndërruar në objekt talljeje pas përfundimit të ndeshjes mes Barcelonës dhe Liverpoolit. Barça shënoi fitore bindëse 3-0 ndaj ‘Të Kuqëve’, që fare ... Read More

Klopp flet për herë të parë për ‘përplasjen’ me Salah

27/04/2019

Trajneri i Liverpoolit ka lavdëruar Mohamed Salah për sezonin që po kalon te Liverpool dhe ka mohuar të ketë pasur ndonjë përplasje me të. Ylli ... Read More

Salah në top 100 personat me influencën më të madhe, ja si e komenton Klopp

19/04/2019

Futbollisti i Liverpool, Mohamed Salah, është përfshirë në top 100 njerëzit me influencën më të madhe në botë, sipas ‘Time Magazine’. Përkundër kontributit të madh ... Read More

Vijnë reagimet e para pas ‘zënkës’ Salah – Klopp

17/04/2019

Liverpool ka hedhur poshtë pretendimet e medieve në Spanjë se Mohamed Salah po kërkon largimin nga ‘Anfield Road’. Media e njohur spanjolle ‘AS’, gjatë ditës ... Read More

Parashikimi i Salah: Me katër fitore fitojmë titullin

15/04/2019

Ylli egjiptian, Mohamed Salah, ka dhënë parashikimin e tij për titullin e Premierligës, menjëherë pas fitores së skuadrës së tij ndaj Chelsea. Liverpool shënoi fitore ... Read More

Salah vendos rekord të ri te Liverpool

06/04/2019

Mohamed Salah ka vendosur rekord te Liverpool, duke arritur numrin e 50 golave pas vetëm 69 paraqitje në Premierligë. Liverpool mori një fitore shumë të ... Read More

Totti: “Kisha raporte speciale me Salahn”

30/03/2019

Francesco Totti ka deklaruar se ka pasur “raporte speciale” me ish shokun te Roma, Mohamed Salah. “Kemi kaluar shumë mirë së bashku”.Salah e ka veshur ... Read More

Salah alternativë e Realit nëse dështon me Hazard

18/03/2019

Real Madridi është duke planifikuar të bëjë ofertë për Mohamed Salah, nëse dështon ta transferojë Eden Hazardin. Los Blancos do të bëjnë ndryshime në skuadër ... Read More

Salah e do Ligën e Kampionëve, por dëshiron t’ua plotësojë ëndrrën e tifozëve – titullin e Ligës Premier

12/03/2019

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, ka premtuar se do të bëjë gjithçka për ta kthyer titullin e Ligës Premier në Anfield. Redsat janë në garë ... Read More

Mourinho: Salah ishte një djalë i vetmuar, një djalë naiv dhe fizikisht i brishtë te Chelsea

04/03/2019

Jose Mourinho thotë se Mohamed Salah ishte “i vetmuar, naiv dhe fizikisht i brishtë” gjatë kohës sa ishte te Chelsea. Egjiptiani bëri vetëm 13 paraqitje ... Read More