Tag: Salihu

Destinacioni i radhës i Engjit, ndodhet në një vend me pamje përrallore

17/06/2019

14:24 | 17 Qershor 2019 14:24 | 17 Qershor 2019 Engjëllusha Salihu ka ndërruar destinacion. Këngëtarja shqiptare, Engjëllusha Salihu e njohur shkurt si Engji, përveç ... Read More

Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

17/04/2019

Engjëllusha Salihu ka sjell këngën e re. Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Fejesa”, ... Read More

ZYRTARE: Trajneri kosovar suspendohet për një vit

17/04/2019

Komisioni Disiplinor i shkallës së parë në përbërje; Dukagjin Zefi – kryetar dhe Luan Salihu e Avni Shala anëtarë, në mbledhjen e mbajtur me datë ... Read More

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

15/04/2019

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. ... Read More

Shyhrete Behluli me Engjin, më elegante se kurrë në imazhin e fundit 

07/04/2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji duken shumë elegante. Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet pranë ... Read More

Engjëllusha Salihu nis xhirimet e klipit të ri

04/04/2019

Engjëllusha Salihu ka nisur xhirimet e klipit të ri. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram, ... Read More

Deputeti i PSD-së kërkon nga Komuna e Vitisë të shtojë masat e sigurisë në rrugë

03/04/2019

Deputeti i PSD-së, Salih Salihu, ka shprehu shqetësimin e tij për mos ndërmarrjen e masave nga Komuna e Vitisë, për të rritur sigurinë në aksin ... Read More

Eroll Salihu po merr pjesë në Konferencën e UEFA-s kundër racizmit

02/04/2019

Sekretari i Përgjithshëm, Eroll Salihu po merr pjesë në Konferencën kundër racizmit dhe diskriminimit nën moton “#EqualGame”, e cila po mbahet në Londër. Kjo konferencë ... Read More

Sqarohet Eroll Salihu: S’thashë që politikanët s’i paguajnë biletat për ndeshjet e Kosovës

26/03/2019

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Eroll Salihu, e ka mohuar të ketë thënë se krerët e vendit nuk i paguajnë ... Read More

Salihu: Ka pasur skenar të turpshëm, Gramoz Vokrrit iu ofrua posti i tretë më i rëndësishëm në FFK

11/03/2019

Sekretari i Përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu ka thënë se po zhvillohet një skenarë i turpshëm kundër institucionit të futbollit kosovar. Salihu, në emisionin “Dueli ... Read More

Presidenti Ademi dhe sekretari Salihu arrijnë në Romë për Kongresin e UEFA-s

05/02/2019

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu, kanë mbërritur sot në Romë. Atje do të marrin pjesë në Kongresin e 43-të ... Read More

Engjëllusha Salihu preferon filmat e animuar, thotë se nuk flirton me kolegët

03/02/2019

Engjëllushe Salihu është një prej emrave të dashur të estradës. Bukuroshja shqiptare është përgjigjur në intervistën 60 sekondëshe në shumë pyetje interesante për Prive. Ajo ... Read More