Tag: Samsung

Samsung konfirmon 5 prillin, si datën e lansimit të Galaxy S10 5G

21/03/2019

Samsung ka konfirmuar datën e lansimit të Galaxy S10 5G sot. Fillimisht duhej ta lansonte pajisjen deri në fund të këtij muaji. Lansimi u vonua ... Read More

Motorola mund të sjell telefonin e fuqizuar nga procesori i Samsung, Exynos

19/03/2019

Samsung ka procesorët e vet në formën e linjës Exynos. Megjithatë,  Exynos kanë qenë ekskluzive për pajisjet Samsung, por nëse referencat e fundit duhet të ... Read More

Samsung do të lansoj një telefon të ri Galaxy, më 10 prill

18/03/2019

Samsung do të njoftojë një telefon të ri Galaxy më 10 prill 2019 dhe kompania tashmë ka lansuar një promo-video për një ngjarje për datën ... Read More

Samsung do të zhvilloj telefonin me ekran të plotë, kamera futet nën ekran

15/03/2019

Ekrani i ardhshëm i telefonit të Samsung Electronics do të jetë një ekran i plotë pasi sensorët dhe kamerat do të futen nën ekran, tha ... Read More

Samsung pritet të shes 20 milionë njësi Galaxy S10 në gjysmën e parë të vitit, pak më shumë se Galaxy S9

14/03/2019

Ka raporte të përziera kur është fjala për performancën e tregut të linjës Samsung Galaxy S10. Nga njëra anë, kemi dëgjuar raporte që sugjerojnë se ... Read More

Samsung Malaysia dërgoi disa njësi Galaxy S10 në hapësirë (VIDEO)

11/03/2019

7 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Qielli është kufiri për Galaxy S10! Samsung Malaysia duket se e ka marrë shprehjen fjalë për fjalë. ... Read More

Para-porositë e Samsung kanë thyer rekordet, në SHBA dhe Britani

09/03/2019

Samsung Galaxy S10 po arrin shumë suksese në shitje dhe telefoni u lansua vetëm të premten. Pas lajmit të mëhershëm që Galaxy S10 theu rekordin ... Read More

Samsung pritet të shes 40-45 milionë njësi Galaxy S10

07/03/2019

Sipas një raporti të së martës, regjistrimet për pajisjet Samsung Galaxy S10 në Korenë e Jugut kanë rënë, së bashku me shitjet e pajisjeve paraardhëse. ... Read More

Bloomberg: Samsung po zhvillon dy telefona të ri të palosshëm

06/03/2019

Një raport i ri pohon se Samsung ka dy telefona të ri të palosshëm në zhvillim. Kjo nuk duhet të befasojë askënd pasi Samsung po ... Read More

Galaxy A60 supozohet të ketë ekran masiv prej 6.7″ dhe bateri 4,500 mAh

05/03/2019

Samsung zbuloi grupin e parë të telefonave të mençur nën serinë e rifreskuar Galaxy A në fund të muajit të kaluar, gjegjësisht Galaxy A30 dhe ... Read More

Galaxy S10 cilësohet si telefoni me ekranin ‘më të mirë ndonjëherë’

05/03/2019

Samsung Galaxy S10 është një telefon shumë i fortë me shumë karakteristika të përparuara. Por një gjë që është veçanërisht e vështirë për t’u testuar ... Read More

Samsung lanson telefonin e lirë, Galaxy M30

27/02/2019

Pas lansimit të suksesshëm të Galaxy M10 dhe M20, Samsung po zgjeron portofolin e tyre M duke lansuar Galaxy M30. Siç sugjeron numri i modelit, ... Read More