Tag: Sanchez

E papritur: Sanchez përfundon te Inter

09/05/2019

16:24 | 9 Maj 2019 16:24 | 9 Maj 2019 Alexis Sanchez mund të rikthehet në Serie A. Sulmuesi i Manchester United, Alexis Sanchez, karrierën ... Read More

Ja kur do të vendos Alexis Sanchez për të ardhmen e tij

27/04/2019

Ylli i Manchester United, Alexis Sanchez, nuk dihet nëse do të vazhdojë karrierën e tij tek skuadra nga ‘Old Trafford’. Kiliani nuk ka arritur asnjëherë ... Read More

Inter i futet garës për yllin e Man Utd

25/04/2019

E ardhmja e Alexis Sanchez mund të jetë në Serie A. Ylli kilian i futbollit, Alexis Sanchez, mund të largohet nga Manchester United në fund ... Read More

Vendos Solskajer: Ylli i madh largohet nga Man Utd

06/04/2019

Alexis Sanchez do të largohet nga Manchester United. Ole Gunnar Solskjaer ka vendosur ta shes këtë verë yllin kilian, Alexis Sanchez. Lajmi bëhet i ditur ... Read More

Sanchez në planet e Juventusit

18/03/2019

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alexis Sanchez, ka tërhequr interesimin e Juventusit. – bën të ditur Calcio Mercato. Kiliani nuk po kalon periudhë të mirë në ... Read More

Sanchez pritet t’i mungojë rreth dy muaj Unitedit

04/03/2019

Alexis Sanchez është lënduar në ndeshjen e fundjavës ndaj Southamptonit dhe pritet të mbetet jashtë fushave për rreth dy muaj. Sulmuesi kilian u zëvendësua pas ... Read More

Sevilla – Barcelona, formacionet zyrtare të derbit të javës në La Liga

23/02/2019

Ndeshja kryesore e javës së 25-të në La Liga do të zhvillohet në stadiumin Ramon Sanchez Pizjuan. Sevilla në cilësinë e skuadrës vendase do të ... Read More

Overmars: Sanchez mund të kthehet te Arsenali

15/02/2019

Ish-ylli holandez i Arsenalit, Marc Overmars ka thënë se sulmuesi kilian, Alexis Sanchez mund të kthehet te Topçinjtë. Overmars, i cili kaloi tre vjet në ... Read More

Interi synon rikthimin e Alexis Sanchezit në Serie A

14/02/2019

Alexis Sanchez nuk po kalon momentet e tij më të mira te Manchester United. Sulmuesi kilian ka humbur shkëlqimin e tij që nga transferimin tek ... Read More

Vjen në jetë fëmija i reperit të ndjerë XXXTentacion, shtatë muaj pas vrasjes së tij

27/01/2019

Jenesis Sanchez, e dashura XXXTentacion, ka sjellë në jetë fëmijën e tij, shtatë muaj pas vdekjes së reperit. Fëmija është djalë dhe është pagëzuar Gekyume ... Read More