Tag: Secila

Sa kohë përpara se të shkoni në plazh duhet të depiloheni?

28/06/2019

Sigrurisht që secila femër dëshiron, që para se të shkojë në pushime të jetë e depiluar mirë! Mirëpo cila është koha ideale për tu depiluar, ... Read More

Mënyra me të cilën vizatoni “X”-in zbulon se a jetoni në të kaluarën apo në të ardhmen

29/01/2019

Dhe secila nga ato mënyra zbulon diçka saktësisht për personin i cili e përdor? Këtë na zbulon ekspertja e dorëshkrimeve, Kathi McKnight – e cila ... Read More

Trajtat joshëse të meshkujve që vërehen menjëherë nga femrat

16/01/2019

Secila femër e ka imazhin e një mashkulli ideal. Megjithatë, ka disa karakteristika të caktuara të meshkujve të cilat u duken shumë joshëse femrave. Telegrafi ... Read More

Çfarë dhuntie ju posedoni?

10/01/2019

Astrologët besojnë që secila shenjë e zodiakut është e talentuar për diçka. Dikush di të parashikojë të ardhmen… Astrologjia konsideron që në çdo shenjë horoskopi ... Read More

Dua Lipa pozon në shoqërinë e Paris Hiltonit

16/12/2018

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të popullarizuara, secila në fushën e vet, ndërsa kur bëhen bashkë padyshim që marrin vëmendjen e fansave. ... Read More

Jetullah Krasniqi ruan me xhelozi objekte të vjetra brenda oborrit (Video)

26/11/2018

Oborri i është shndërruar në një hapësirë muzeu. Brenda tij janë të ndërtuara tri objekte secila më e vjetër se tjera. Kulla daton që nga viti ... Read More

Të rinjtë janë më të vetmuar sesa të gjitha grupmoshat tjera

02/10/2018

Hulumtimet e reja kanë zbuluar se të rinjtë ndihen më të vetmuar sesa secila grupmoshë tjetër. 40% e personave të moshës 16-24 vjet thonë se ... Read More

Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në secilin pozitë në sezonin 2018/19 në Ligën Premier

20/08/2018

Faqja e njohur sportive Sportkskeeda ka përpiluar një formacion me lojtarët më të vlefshëm nga secila pozitë në Ligën Premier për sezonin 2018/19. Kampionati anglez ... Read More

Horoskopi, burri ideal për çdo shenjë të zodiakut

28/07/2018

Shenjë për shenjë, si e imagjinon secila mashkullin perfekt Yjet u sugjerojnë meshkujve rrugën për t’i ngjarë sa më shumë të jetë e mundur atij ... Read More

Tri lloje të vajzave që duhen shmangur

24/05/2018

Për disa meshkuj, pothuajse secila vajzë është e mirë deri kur të ndahen nga ato, por me disa pjesëtare të gjinisë së bukur është më ... Read More

Zdrukthëtari i verbër nga Ferizaj

19/05/2018

Secila punë ka sfidat e veta, por për Daut Hoxhën, 42-vjeçar nga qyteti i Ferizajt, mjeshtëria e zdrukthëtarit është mjaft e veçantë. Puna në zdrukthëtari, ... Read More