Tag: Sekret

Si kishte dështuar shërbimi rus t’i bënte shantazh këtij presidenti përmes disa videove intime?

05/05/2019

Në vitin 1957, shërbimi sekret rus, ‘KGB’ kishte provuar që t’i bënte shantazh presidentit të parë të Indonezisë, Ahmed Sukarno.  Shërbimi sovjetik kishte vendosur kamera ... Read More

“Sekret i bukur” vjen nga Noizy dhe DJ A-Boom

27/04/2019

Noizy sapo ka publikuar këngën e re. Noizy sapo ka lansuar projektin e ri me titull “Sekret i bukur”, shkruan lajmi.net. Reperi këtë këngë e ... Read More

Fati i PSP-së, grupet fshehin detajet nga bisedimet

16/04/2019

S A 2019-04-16T15:23:46+02:00 Opozita vazhdon t’i mbaj sekret kërkesat e saj ndaj propozim-Ligjit për Prokurorinë Publike. Ndonëse VMRO-DPMNE-ja kishte paralajmëruar se pas dorëzimit të materialeve ... Read More

Shkencëtarët zbulojnë sekretin e lindjes së njerëzve me flokë të kuqe

12/04/2019

Shkencëtarët kanë zbuluar një sekret që njerëzit me flokë të kuq trashëgojnë pamjen e tyre unike. Hulumtimi i kryer nga Universiteti i Edinburgut është përshkruar ... Read More

A po nxitet “Pranverë Ballkanike” përmes protestave anti-qeveritare në Shqipëri, Mal të Zi e Serbi

06/04/2019

Gjithçka filloi me një video të postuar në mediat sociale: një regjistrim sekret i vitit 2016, që duket se tregonte një oligark të njohur vendës ... Read More

Top tri gjërat më budallaqe në të cilat të rinjtë i shpenzojnë paratë

14/02/2019

Nuk është ndonjë sekret se mijëvjeçarët (personat mes moshës 22 dhe 36 vjet) janë në borxh. Në borxh të madh. Mesatarisht një amerikan i kësaj ... Read More

Galaxy X shfaqet në videon zyrtare që u publikua online (VIDEO)

01/02/2019

Nuk është sekret se Samsung po punon në një telefon të palosshëm. Prodhuesi korean zbuloi edhe një prototip në nëntor 2018; një mbështjellues i errët ... Read More

Pse Meghan Markle i fsheh duart në xhepa, flet eksperti i gjuhës së trupit

29/01/2019

Nuk është sekret se tradita mbretërore dikton shumë nga ajo që Meghan Markle mund dhe nuk mund të bëjë, dhe kjo për faktin se çdo ... Read More

Veshmbathjet e mençura mund të jenë produktet e rradhës të Apple

11/01/2019

Interesi i Apple në sektorin e shëndetësisë nuk është sekret. Kompania ka blerë kompani dhe produkte të ndryshme shëndetësore, për të mos harruar edhe Apple ... Read More

Shqipëria publikon aksidentalisht operacionet e inteligjencës

19/12/2018

Republika e Shqipërisë, ka publikuar informacion të ndjeshëm rreth shërbimit të saj sekret, duke bërë publike mijëra pagesa të kryera nga agjenci të spiunimit. Me ... Read More

Sa shumë kohë duhet të shpenzoni në rrjete sociale për një shëndet të mirë mendor

23/11/2018

Nuk është ndonjë sekret se shfletimi i imazheve të panumërta, shpalljeve të fejesave, pushimeve, bebeve të reja e ngritjeve në pozitë të punës mund t’ju ... Read More

Meshkujt tregojnë 13 shenjat që japin ata kur bien në dashuri

06/11/2018

Nuk është sekret që meshkujt i shprehin ndjenjat e tyre ndryshe nga femrat. Nëse një grua e shpreh me sy ose me një ndryshim pamjeje ... Read More