Tag: seksi

Nora Istrefi vesh fustanin luksoz, ja çmimi marramendës i veshjes së këngëtares

04/03/2020

Nora Istrefi ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet seksi. Si gjithnjë, këngëtarja ka shkëlqyer me një fustan që ashtu si duket, ka ... Read More

Nga Los Anxheles, Kejvina ndan me ndjekësit pozat seksi me fustan të zi

21/02/2020

Modelja dhe velina shqiptare Kejvina Kthella është shfaqur përsëri seksi në imazhet e fundit. Bukuroshja ka disa ditë që është në Los Anxheles. Ajo ende ... Read More

Iva Aliko: Si ma dëmtoi reputacionin çështja e “Zogut të Tiranës”

25/01/2020

Rrëfehet biondja seksi: Jam e shokuar nga rrjeti i prostitutave që u zbulua – “Po i dedikohem shkollës dhe të dashurit biznesmen” Iva Aliko është ... Read More

Kjo është femra më e ndjekur në Instagram

05/01/2020

13:57 | 5 Janar 2020 13:57 | 5 Janar 2020 Zeshkania seksi është “mbretëresha” e Instagramit. Kylie Jenner është më e ndjekura në Instagram, shkruan ... Read More

JLo fotografohet në rrugë gjatë xhirimeve, të gjithë sytë tek ky detaj

30/04/2019

Jennifer Lopez 49-vjeçe ka treguar këmbët seksi e veshur në fustan të shkurtër. Jennifer Lopez u shfaq me një fustan të ngushtë dhe me çantë ... Read More

Modelja e njohur publikon momente intime me partnerin

29/04/2019

Modelja seksi ka publikuar imazhe intime me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën. Modelja amerikane në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa ... Read More

Kim sjell imazhe të reja në bikini rozë nga pushimet në Bali

27/04/2019

Kim Kardashina vjen seksi nga plazhi e veshur në bikini rozë. Kim Kardashian ka ndarë  me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj ... Read More

Revista presitgjioze tregon se si do të duket Beckham kur të plaket

22/04/2019

David Beckham njihet tashmë si lojtari më seksi në botën e futbollit dhe jo vetë,. Legjenda e Manchester United dhe e Real Madridit ishte zgjedhur ... Read More

Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve

21/04/2019

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë këngëtarët më seksi të skenës muzikore shqiptare. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se ... Read More

Zaimina Vasjari provokon ndjekësit nga makina

20/04/2019

Është njëra nga femrat më seksi të showbizzit shqiptar. Fjala është për këngëtaren, Zaimina Vasjari e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet ... Read More

Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

18/04/2019

Rina Balaj është një nga reperet më të reja e më seksi shqiptare. Reperja nga Istogu, së fundmi ka publikuar disa fotografi në të cilat ... Read More

Oriola publikon video duke vallëzuar me të brendshme në dhomën e gjumit 

17/04/2019

Oriola Marashi duket seksi veç me të brendshme në videon e publikuar në Instagram. Prishi raportet me Noizyn dhe u largua nga OTR, mirëpo Oriola ... Read More