Tag: Selimi

Një vjehërr si nëna e Marinës, shikoni çka bën për hatër të Getit

21/10/2020

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik. Ata kanë dy vite martesë dhe që ... Read More

Marina bëhet zyrtarisht ambasadore e markës së njohur: Jashtëzakonisht e lumtur

17/10/2020

Dyshja e njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca u përfolën për pushimet e tyre luksoze në Itali, mirëpo moderatorja ka zbuluar arsyen e vërtetë të ... Read More

“Lamtumirë xhaxh!” Getoar Selimi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

23/09/2020

Ditë zie në familjen Selimi. Reperi i njohur, Getoar Selimi ka humbur një ndër njerëzit e tij më të shtrenjtë. Xhaxhai i tij është ndarë ... Read More

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi plot ndjenjë i Marinës: Gëzuar burri im simpatik!

03/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa  feston ditëlindjen. Dhe Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka ... Read More

Getoari dhe Marina së shpejti prindër, ja çfarë deklaroi reperi

12/01/2020

Getoar Selimi ka folur dje përballë kunatës së tij për planet e prindërit. Për vetë Luanën po dhe për gjithë publikun kurioz, reperi është përgjigjur ... Read More

Marina sjell imazhe të reja nga albumi i pushimeve, shfaqet shumë joshëse

05/07/2019

20:33 | 07/05/2019 Marina Vjollca nuk ngopet nga imazhet e pushimeve. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi për disa ditë kanë pushuar në një vend përrallor, shkruan ... Read More

Selimi: PDK në rënie po mundohet të kapet pas tragjedisë se popullit

20/05/2019

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se PDK dhe aleatëve të saj janë ngritur duke e harruar luftën, ndërsa, tash në rënie e ... Read More

Haradinaj thotë se Rexhep Selimi ia ka huq gjithmonë politikisht

11/05/2019

“Deputeti nga Lëvizja Vetëvendosje Rexhep Selimi nuk ia ka qëlluar politikisht”. Kështu mendon kolegu i tij nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj. ... Read More

Geti apo Unikkatil? Ja kë zgjodhi Fiona Gllavica

30/04/2019

Fiona Gllavica ka zgjedhur mes reperëve, Getoar Selimi dhe Unikkatil. Aktorja Fiona Gllavica ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, ... Read More

Geti ia publikon foton joshëse Marinës, ja si e quan

27/04/2019

Getoar Selimi ka publikuar një fotografi tërheqëse të partneres së tij. Marina Vjollca së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin erdhi ... Read More

Geti s’i reziston setit të ri të Marinës, shikojeni çka i komenton

25/04/2019

Getoar Selimi ia ka shprehur dashurin Marinës përmes një komenti në Insagram. Marina Vjollca së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin ... Read More

Fero i komenton Getit, shikojeni çfarë i ka shkruar

22/04/2019

Fero ka lënë një koment mbi fotografinë e fundit të Getoar Selimit. Getoar Selimi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në ... Read More