Tag: Selman

Vëllezërit turq befasojnë me ngjyrat e syve

02/10/2019

Mohamed dhe Karem Selman janë vëllezërit turq, që kanë sy me ngjyra të ndryshme, shkaku i një gjendjeje të rrallë. Fëmijët 11 dhe katërvjeçar, e ... Read More

Reagon OVL e UÇK-së: Nexhat e Fadil Demaku shkuan në vuajtje të dënimit, arrestohen vëllezërit Demaj

13/04/2019

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së(OVL) ka reaguar pas arrestimit të vëllezërve Driton, Agim e Selman Demaj dhe pas shkuarjes në vuajtje të dënimit ... Read More

Ndalohet një person, dyshohet se goditi për vdekje 39 vjeçarin në Vitomiricë të Pejës (Foto)

13/04/2019

Një 39 vjeçar, me iniciale A.C., është gjetur sot i vdekur në rrugën ‘Selman Lajqi’ në fshatin Vitomiricë-Pejë. Lajmin e ka bërë të ditur policia. ... Read More

Një i vdekur në Vitomiricë të Pejës – policia jep detaje

13/04/2019

Policia ka njoftuar se të shtunën, me datën 13.04.2019. rreth orës 06:55 në rrugën ‘Selman Lajqi’ në fshatin Vitomiricë-Pejë, ka gjetur një person të shtrirë ... Read More

Në Tiranë vritet një 26-vjeçar

19/03/2019

Një person është ekzekutuar me armë mbrëmjen e së hënës, pranë stadiumit “Selman Stermasi” në Rrugën “Zef Jubani” në Tiranë. Mësohet se viktima është dërguar ... Read More