Tag: Şeyma

‘Feridja’ i jep fund beqarisë, publikohen fotot e para nga dasma

02/05/2019

Şeyma Korkmaz  dhe Cüneyt Mete kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, çifti kanë publikuar fotografitë e para nga dasma, ... Read More