Tag: Shaqiri

Korab Shaqiri tregon përse vendosi të marrë pjesë në “Kënga Magjike”

25/10/2019

19:16 | 10/25/2019 Korab Shaqiri tregon se çfarë e shtyu të marrë pjesë në festivalin "Kënga Magjike". Korab Shaqiri ishte i ftuar sonte (e premte) ... Read More

Klopp deklarohet për lëndimin e Shaqirit

22/10/2019

18:58 | 10/22/2019 Jurgen Klopp ka shpresë që Xherdan Shaqiri është afër rikthimit në stërvitje. Anësori me prejardhje nga Kosova nuk ka mundur të ndihmojë ... Read More

Lajm i keq për Shaqirin para ndeshjes me Napolin

17/09/2019

Xherdan Shaqiri është duke kaluar ditë të vështira te skuadra e Liverpoolit. Mesfushori kosovar ka hapësirë shumë të kufizuar për lojë në formacionin e menaxherit ... Read More

Faqja e njohur satirike befason me komentin për këmbët e Shaqirit

24/05/2019

12:32 | 05/24/2019 Xherdan Shaqiri njihet për fizikun dhe punën e madhe që bën për të mbajtur në formë trupin e tij. Djaloshi nga Zhegra ... Read More

Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

14/05/2019

21:01 | 14 Maj 2019 21:01 | 14 Maj 2019 Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur shqiptar. Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri i ka ... Read More

Shaqiri, ‘maniak’ i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro

24/04/2019

Shaqiri, maniak i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro Xherdan Shaqiri nuk po kalon momente të mira te Liverpool, ... Read More

Klopp pyetet për situatën e Shaqirit, kjo është përgjigja e tij

18/04/2019

Xherdan Shaqiri erdhi si një yll te Liverpool, shkëlqimi i të cilit ka filluar të shuhet në pjesën e dytë të sezonit. Anësori me prejardhje ... Read More

Zbulohet arsyeja pse Klopp nuk po e inkuadron Shaqirin

10/04/2019

18:07 | 04/10/2019 Xherdan Shaqiri po kalon momentet më të vështira te Liverpool që pas transferimit nga Stoke City. Skuadra e Liverpoolit në verën e ... Read More

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut”

08/04/2019

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut” Ilir Shaqiri ka publikuar projektin e tij të ri, të cilin e solli në bashkëpunim ... Read More

Ajeti dhe Xhaka titullarë për Zvicrën ndaj Danimarkës

26/03/2019

Derisa Xherdan Shaqiri mungon, dy futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Albian Ajeti janë titullar për Zvicrën në ndeshjen e saj të dytë kualifikuese ... Read More

Ajeti dhe Xhaka titullarë për Zvicrën ndaj Danimarkës

26/03/2019

Derisa Xherdan Shaqiri mungon, dy futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Albian Ajeti janë titullar për Zvicrën në ndeshjen e saj të dytë kualifikuese ... Read More

Vëllai i Shaqirit në Prishtinë për t’ia sjellë Kosovës Hadergjonajn

25/03/2019

Erdin Shaqiri, vëllai i futbollistit të famshëm shqiptar të Zvicrës, Xherdan Shaqirit, ka mbërritur në Prishtinë për ta, siç raportohet, ndërmjetësuar kalimin e Florent Hadergjonajt ... Read More