Tag: Shaqiri

Lista e plotë, tifozët e befasuar nga rroga e Shaqirit në Liverpool

06/01/2020

11:41 | 6 Janar 2020 11:41 | 6 Janar 2020 Xherdan Shaqiri ka rrogë mjaft të lartë te Liverpool. Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më ... Read More

Korab Shaqiri tregon përse vendosi të marrë pjesë në “Kënga Magjike”

25/10/2019

19:16 | 10/25/2019 Korab Shaqiri tregon se çfarë e shtyu të marrë pjesë në festivalin "Kënga Magjike". Korab Shaqiri ishte i ftuar sonte (e premte) ... Read More

Klopp deklarohet për lëndimin e Shaqirit

22/10/2019

18:58 | 10/22/2019 Jurgen Klopp ka shpresë që Xherdan Shaqiri është afër rikthimit në stërvitje. Anësori me prejardhje nga Kosova nuk ka mundur të ndihmojë ... Read More

Lajm i keq për Shaqirin para ndeshjes me Napolin

17/09/2019

Xherdan Shaqiri është duke kaluar ditë të vështira te skuadra e Liverpoolit. Mesfushori kosovar ka hapësirë shumë të kufizuar për lojë në formacionin e menaxherit ... Read More

Faqja e njohur satirike befason me komentin për këmbët e Shaqirit

24/05/2019

12:32 | 05/24/2019 Xherdan Shaqiri njihet për fizikun dhe punën e madhe që bën për të mbajtur në formë trupin e tij. Djaloshi nga Zhegra ... Read More

Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

14/05/2019

21:01 | 14 Maj 2019 21:01 | 14 Maj 2019 Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur shqiptar. Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri i ka ... Read More

Shaqiri, ‘maniak’ i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro

24/04/2019

Shaqiri, maniak i makinave luksoze, shikojeni koleksionin e tij që vlen mbi 1 milion euro Xherdan Shaqiri nuk po kalon momente të mira te Liverpool, ... Read More

Klopp pyetet për situatën e Shaqirit, kjo është përgjigja e tij

18/04/2019

Xherdan Shaqiri erdhi si një yll te Liverpool, shkëlqimi i të cilit ka filluar të shuhet në pjesën e dytë të sezonit. Anësori me prejardhje ... Read More

Zbulohet arsyeja pse Klopp nuk po e inkuadron Shaqirin

10/04/2019

18:07 | 04/10/2019 Xherdan Shaqiri po kalon momentet më të vështira te Liverpool që pas transferimit nga Stoke City. Skuadra e Liverpoolit në verën e ... Read More

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut”

08/04/2019

Ilir Shaqiri dhe Arben Krasniqi publikojnë këngën “Batalioni i Atlantikut” Ilir Shaqiri ka publikuar projektin e tij të ri, të cilin e solli në bashkëpunim ... Read More

Ajeti dhe Xhaka titullarë për Zvicrën ndaj Danimarkës

26/03/2019

Derisa Xherdan Shaqiri mungon, dy futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Albian Ajeti janë titullar për Zvicrën në ndeshjen e saj të dytë kualifikuese ... Read More

Ajeti dhe Xhaka titullarë për Zvicrën ndaj Danimarkës

26/03/2019

Derisa Xherdan Shaqiri mungon, dy futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Albian Ajeti janë titullar për Zvicrën në ndeshjen e saj të dytë kualifikuese ... Read More