Tag: sheh

Lamtumirë LIKE, Facebook fillon me testime?

03/09/2019

“Të gjitha pëlqimet që i janë bërë, i sheh vetëm shfrytëzuesi i llogarisë, ndërsa të tjerët e shohin se kjo fotografi është pëlqyer nga një ... Read More

Djokovic dëshiron të thyej rekordin e Federer: Është frymëzimi im

15/07/2019

20:12 | 07/15/2019 Novak Djokovic nuk e sheh moshën kufizim për të arritur më shumë ndërsa vazhdon të ndjekë rekordet e Roger Federer. Fitorja e ... Read More

Njihuni me rivalin më të madh të Chrome

03/07/2019

Avantazhi më i madh i Brave është fakti se nuk sheh të dhënat e shfletimit dhe mund të përshtaten konfigurimet e privatësisë ndryshe nga Chrome. ... Read More

“Askush nuk mund ta refuzojë Real Madridin”

11/05/2019

9:42 | 11 Maj 2019 09:42 | 11 Maj 2019 Ruud Gullit shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea, por e sheh të vështirë ... Read More

Muriqi zgjedh skuadrën e re, bën hap të madh në karrierën e tij

30/04/2019

Vedat Muriqi e sheh të ardhmen e tij te gjiganti turk, Fenerbahce. Skuadra turke prej kohësh ka shprehur interesim për sulmuesin e Kosovës, diçka për ... Read More

Barca ‘ia sheh sherrin’ triumfit në La Liga, ata duhet të paguajnë 1 milion euro

29/04/2019

Barca ‘ia sheh sherrin’ triumfit në La Liga, ata duhet të paguajnë 1 milion euro Skuadra e Barcelonës duket se nuk pa vetëm të mira ... Read More

Pse disa meshkuj mendojnë se u pëlqejnë të gjitha femrave?

27/04/2019

 Një mashkull hyn në një kafene dhe sheh një femër të bukur duke i buzëqeshur. A do të thotë kjo se ai po i pëlqen ... Read More

Van Dijk paralajmëron shokët e skuadrës për ndeshjen ndaj Huddersfield

25/04/2019

Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, nuk e sheh si të lehtë ndeshjen e radhës, të cilën Liverpool e luan ndaj Huddersfield Town. Skuadra ... Read More

Shpikësi i World Wide Web ka ndjenja të përziera për internetin sot

12/03/2019

Shpikësi i World Wide Web-it (www) di se inovacioni revolucionar i tij po vjetërohet dhe nuk i pëlqejnë gjithmonë ato që po sheh: sulmet kibernetike ... Read More

Si e sheh Delegacioni Shtetëror të ardhmen e dialogut Kosovë – Serbi

07/03/2019

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) organizon tryezën me temën “Si e sheh Delegacioni Shtetëror të ardhmen e dialogut Kosovë – Serbi?”. Në tryezë marrin pjesë ... Read More

Eliminimi nga Liga e Kampionëve dhe Kupa e Mbretit, kampionati shumë larg: Fajtorët, shitjet, blerjet dhe trajneri i ardhshëm

06/03/2019

Jemi vetëm në fillim të muajit mars dhe Real Madridi e sheh vetën jashtë pothuajse të gjitha garave. Mbretërit të martën mbrëma u eliminuan nga ... Read More

Zemaj flet për përafrimet e LDK-së me Vetëvendosjen

03/03/2019

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj nuk sheh të ketë shumë përafrime mes partisë së tij dhe Lëvizjes Vetëvendosje. Në një intervistë për GazetaBlic, ... Read More