Tag: Shehu

U infektua me Covid-19, flet Arjola Shehu: Kisha siklete shumë të mëdha, dihet që kjo korona…

06/10/2020

Moderatorja Arjola Shehu e cila rezultoi pozitive me Covid-19 pak ditë më parë, ka fituar betejën me virusin dhe është rikthyer në emisionin e saj ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

‘Kjo ditëlindje më gjeti në shtëpi’, Arjola Shehu infektohet me Covid-19

27/09/2020

Moderatorja  Arjola Shehu ka festuar sot ditën e lindjes ndryshe nga herët e tjera. Kjo pasi moderatorja është infektuar me Covid-19 dhe duhet të qëndrojë ... Read More

Një parashikim javor si asnjëherë më parë nga astrologia Meri, arsyeja Hëna e re në Luan

17/08/2020

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë javë (17-22 gusht). Sipas saj java fillon me energji pozitive pasi tre planetet ... Read More

Xhemi Shehu konfirmon largimin nga ‘Top Channel’

13/08/2020

Prej kohësh në media është përfolur largimi i moderatores Xhemi Shehu nga televizioni ‘Top Channel’. Këto zëra së fundmi i ka konfirmuar dhe vetë moderatorja, ... Read More

Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që tradhtojnë më shumë

22/06/2020

Astrologia Meri Shehu, e ftuar tek “Rudina” pasditen e kësaj të shtune për të folur për karakteristikat e përgjithshme të shenjave të horoskopit, zbuloi për ... Read More

Sipas Meri Shehut, këto shenja të horoskopit do martohen së shpejti

04/06/2020

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme… Dashi Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale ... Read More

Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka vendosur vajzës

21/05/2020

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte Erzina ajo e cila zbuloi ... Read More

Loran Shehu/ Nga Italia në Zvicër, futbollisti: Ëndrra ime është Kombëtarja

22/02/2020

Rrëfimi i sportistit për ëndrrën në futboll dhe eksperienca jashtë kufijve – Loran Shehu: Kosova dhe Shqipëria janë skuadra më lart se të tjerat Bota ... Read More

Arjola Shehu tregon si e hoqën papritur nga puna në televizion

12/02/2020

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu këtë sezon na ka shoqëruar me emisionin “Ditë e re”, ku prezanton krah Kelvin Kadilit. E ftuar në emisionin e ... Read More

Foto/ Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi zbulon të vërtetën

14/01/2020

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu na kanë vërtetuar se miqësia e tyre nuk është vetëm brenda kornizave të ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ... Read More

Nuk qenka Alketa, ja personi që ironizoi Xhemi Shehun përmes Revistës Class

07/01/2020

Postimi i `Revistës Class´´, për moderatoren Xhemi Shehu ka qënë në qëndër të vëmendjes ditën e sotme. Duke qënë se revista drejtohet nga Alketa Vejsiu, ... Read More