Tag: shëmtuar

Harroni iPhone 11, zbulohet iPhone-i pasardhës i tij (Foto)

03/07/2019

A është Apple duke ndërruar gjërat? Pas dizajnit të shëmtuar të iPhone 2019 të kompanisë tani një raport vërtet zbulon se Apple po projekton një ... Read More

Portieri i Leganes: Sjellje e shëmtuar, asnjë futbollistë i Barçës nuk na uroi fitoren

27/09/2018

Portieri i Leganes, Ivan Cuellar, e ka cilësuar si të shëmtuar qëndrimin e lojtarëve të Barcelonës pas fitores shokuese të mërkurën mbrëma.   Golat e ... Read More

Manzi vendos t’ia falë Fenatit, kolegut që ia preku frenat gjatë vozitjes me shpejtësi të madhe

13/09/2018

Pas episodit të shëmtuar të të dielës së kaluar në garën e Moto 2, kur piloti italian Romano Fenati preku frenat e kolegut Stefano Manzi, ... Read More

Pacolli: Djegia e flamurit turk, akt i shëmtuar dhe qyqar

03/08/2018

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli e ka quajtur akt  të shëmtuar dhe qyqar djegien e flamurit të Turqisë. Pacolli në një ... Read More