Tag: shenjat

KFOR-i zëvendëson shenjat përgjatë vijës kufitare

07/05/2019

Në ditët në vijim, KFOR-i do të vazhdojë t’i zëvendësojë shenjat ekzistuese përgjatë vijës së kufirit administrativ. Në njoftimin e bërë nga KFOR-i, thuhet se  ... Read More

Simptomat e frikshme që zakonisht nuk janë asgjë serioze

02/05/2019

Dhimbjet e pashpjeguara të gjoksit, marramendja, shenjat në lëkurë… Posa të ndodhin këto, ne nxitojmë t’i shikojmë simptomat në “Google” dhe përfundojmë duke gjetur sëmundje ... Read More

Justin Bieber dhe Ed Sheeran bashkojnë forcat për projektin e ri

25/04/2019

Justin Bieber dhe Ed Sheeran po 'gatuajnë' diçka të veçantë së bashku, dhe të gjitha shenjat tregojnë për këngën e re nga yjet. Menaxheri i ... Read More

Pogba ‘dridh’ tifozët e Man Utd, shfaq shenjat e para të pakënaqësisë

22/04/2019

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka filluar të tregojë shenjat e para të pakënaqësisë së tij. Para derbit lokal kundër Manchester City, lojtari ka ... Read More

Valencia jep shenjat që po largohet nga ‘Old Trafford’ pas 10 viteve qëndrim

21/04/2019

Valencia jep shenjat që po largohet nga ‘Old Trafford’ pas 10 viteve qëndrim Antonio Valencia ka kaluar dekadën e fundit me skuadrën e Manchester United, ... Read More

Gashi po vjen në duet me Cardi B?

13/04/2019

Gashi ka dhënë shenjat që shumë shpejt mund ta shohim në duet me reperen e njohur Cardi B. Gashi është në mesin e artistëve shqiptarë ... Read More

Këta janë partnerët më të këqinj që mund të kesh

31/03/2019

Njihuni me tre shenjat që janë partnerët meshkuj më të këqinj që ti mund te kesh në jetën tënde. Peshqit: Tërheqin lidhje toksike. Në një ... Read More

Rrëfimi prekës i Riberys për shenjat në fytyrë

29/03/2019

Franck Ribery ka folur për shenjat e tij të fytyrës, të cilat i dhanë atij karakter dhe fuqi gjatë karrierës në futboll, por edhe jetës ... Read More

Kusari-Lila: Alternativa ecën tutje, pavarësisht nëse Ilir Deda do të jetë pjesë apo jo (Video)

05/03/2019

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka treguar disa nga shenjat e para që Ilir Deda dhe Alternativa nuk janë më bashkë. Kusari-Lila, në “Debat Plus” ... Read More

Dhimbjet, shenjë paralajmëruese e sëmundjeve

08/02/2019

Dhimbjet janë një ndjenjë e pakëndshme dhe ndër shenjat më të shpeshta të sëmundjeve. Përmes tyre, trupi na paralajmëron se me të nuk është diçka ... Read More

Si t’i eliminoni piklat e pleqërisë (video)

03/02/2019

Gjëja fenomenale për piklat dhe shenjat e pleqërisë, që bëhen me vetëm dy përbërës të cilët me siguri i keni në kuzhinë Piklat dhe shenjat ... Read More

Joshja, nëse i pëlqen do e kuptosh nga këto gjashtë gjeste!

17/01/2019

Shenjat e tërheqjes mes dy njerëzve shkojnë shumë përtej fjalëve Në dashuri, sidomos në fazën e shoqërimit, trupi komunikon shumë më tepër se fjalët. Mbi ... Read More