Tag: shenjën

Horoskopi ditor, e diel 17 maj 2020

17/05/2020

DashiHëna do të hyjë në shenjën tuaj, duke ju dhuruar një ditë interesante. Në familje dikush do ju kërkojë diçka. Angazhimet profesionale do të ecin ... Read More

Horoskopi 29 Janar, si do të jetë dashuria dhe puna për ju

29/01/2020

Dashi Hëna dhe Mërkuri ushtrojnë një ndikim të fortë në shenjën tuaj. Ju mund të mbështeteni në marrëveshje të reja profesionale dhe shoqata të reja ... Read More

Përmbys makinën, por të nesërmen kalon provimin dhe merr patentën

04/09/2019

17-vjeçarja Hazel Ross doli me të ëmën me veturën me shenjën “L” për t’u ushtruar edhe një herë të fundit para se të hynte në ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme

04/04/2019

Lexo shenjën tënde; Dashi Mendja juaj është e gatshme për frymëzim. Kjo është një ditë e madhe për t’u stimuluar, qoftë nga njerëz të tjerë, ... Read More

Cili është tipari që i çmend të tjerët tek ju sipas shenjës së horoskopit

06/03/2019

Çdo gjë që ka lidhje me horoskopin në përgjithësi dhe shenjën tonë në veçanti, na intereson! Cilat janë pikat tona të dobëta? Po ato të ... Read More

Aksidentohet shqiptarja në Zvicër, dyshohet për përdorim të alkoolit

25/01/2019

Një 23 vjeçare nga Kosova, është aksidentuar në Villnachern AG të Zvicrës, duke e goditur shenjën vertikale të komunikacionit. Mediat zvicerane raportojnë se shqiptarja përkundër ... Read More