Tag: shënuar

Mesazhi i Ronaldos pas fitores dhe pensionimit të Khabib: Babai yt është krenar me ty

25/10/2020

Khabub Nurmagomedov ka shënuar fitoren e tij të 29-të. Edhe Cristiano Ronaldo ka reaguar pas natës së sontme në UFC. Khabib Nurmagomedov ka shënuar fitoren ... Read More

Zidane reagon pas fitores ndaj Barcelonës

24/10/2020

Real Madrid ka shënuar fitor 1:3 kundër Barcelonës. Zinedine Zidane është i bindur se skuadra e tij meritoi fitoren në ‘El Clasico’. Real Madrid kanë ... Read More

Barcelona 1:3 Real Madrid, kështu u notuan lojtarët

24/10/2020

Real Madrid kanë shënuar fitore me rezultatin 1:3 ndaj Barcelonës. ‘El Clascio’ i ka takuar ‘Mbretërve’ të Madridit, të cilët në ‘Camp Nou’ arritën të ... Read More

Tottenham me fitore të lehtë ndaj LASK-ut

23/10/2020

Tottenham e kalon pa problem LASK-un. Tottenham e ka shënuar fitoren e parë në Europa Ligë kundër LASK Linz duke marrë kështu pikët e para. ... Read More

Milan nuk ka të ndalur, mposht edhe Celtic

22/10/2020

AC Milan ka shënuar fitore më të lehtë sesa është pritur kundër Celtic. Skuadra e Milan ka fituar 1:3 në udhëtim kundër skuadrës së Celtic. ... Read More

Messi e bën sefte me gol në Ligën e Kampionëve, Barcelona mposht Ferencevaros

21/10/2020

Barcelona ka shënuar fitore ndaj Ferencevaros. Barca e ka mposhtur me rezultat 5-1 Ferencevarosin për ta marrë kryesimin në grupin G dhe dalë para Juventusit ... Read More

Jonida Vokshi tregon se si arriti të shtonte vetëm 5 kilogram gjatë shtatëzënisë

06/10/2020

Shtatëzënia është e ëmbël dhe një periudhë mjaft e shënuar në jetën e një femre, mirëpo kur mbaron, shpesh kilogramët ngelen, dhe kjo kthehet në ... Read More

Regjistrohen 119 raste të reja me COVID-19 dhe 1 viktimë në Kosovë

28/08/2020

Instituti i Shëndetit Publik në Kosovë njofton se këto 24 orët e fundit është shënuar 1 viktimë nga COVID-19 si dhe 119 raste të reja. ... Read More

Shënohet rasti i parë me Covid-19 në komunën e paprekur deri më tani në Kosovë

08/07/2020

Është shënuar rasti i parë në komunën e Junikut me virusin Covid-19. Rastin e ka konfirmuar i pari i kësaj komune, Agron Kuçi, edhe pse ... Read More

Rudina Dembacaj bën postimin prekës: Ditëlindja ime do të jetë në derën e spitalit

04/07/2020

Aktorja dhe moderatorja  Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen e saj të 33-të. Në këtë ditë të shënuar moderatorja mori urime të shumta nga të afërmit ... Read More

Koronavirusi/ Vesa Luma: Lufta e dytë që po e përjetoj, kësaj here ndaj një të panjohure

19/03/2020

Koronavirusi që ka prekur pothuajse çdo vend të botës, ka shënuar mijëra viktima dhe mijëra të tjerë të infektuar. Si rrjedhojë e thellimit të bilancit ... Read More

Arsyeja interesante pse Ronaldo kërkon golin kundër Cagliarit

06/01/2020

8:57 | 6 Janar 2020 08:57 | 6 Janar 2020 Cristiano Ronaldo ka një arsye shtesë për të shënuar sot kundër Cagliarit në Serie A. ... Read More