Tag: Sherifi

Jeta e re e Suada Sherifit në Dubai/ Pasi bashkëshorti u shpall në kërkim, ish-missi mbyll qendrën estetike dhe largohet nga Shqipëria

07/03/2020

Suada Sherifi është një ndër emrat më të njohur në “showbizz”-in shqiptar. Ish-misi gjithnjë ka folur hapur për jetën e saj private, duke rrëfyer historinë ... Read More

Jeta e re e Suada Sherifit në Dubai

07/03/2020

Suada Sherifi është një ndër emrat më të njohur në “showbizz”-in shqiptar. Ish-misi gjithnjë ka folur hapur për jetën e saj private, duke rrëfyer historinë ... Read More

Sherifi: Reagimi i shoqërisë civile për fotografinë e publikuar nga Flora Brovina dëshmon pjekuri

21/05/2019

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi e quajti si fatkeqësi të madhe fotografinë e publikuar nga Flora Brovina, e cila sipas saj ... Read More

Sherifi reagon ndaj deklaratës së Kurtit: Hipokrizia nuk ka brirë

04/04/2019

Deputeti i Nisma Socialdemokrate Bilall Sherifi, ka reaguar pas paralajmërimeve të kreut të VV-së se do të kërkojë mobilizim popullor për të dërguar vendin në ... Read More

Sherifi: Të gjendet një formë për kompensimin e orëve të humbura

28/03/2019

Shefi i grupit parlamentar të Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi ka deklaruar se debati në Kuvendin e Kosovës për orët e humbura në sistemin arsimor, ka ... Read More

Ironizon Sherifi: U thash Limajt e Ahmetit që ta marrin edhe Hoxhajn me vete në Bruksel, ‘se ju boni horë’ (Video)

19/03/2019

Shefi i grupit parlamentar të NISMA Socialdemokrate, Bilall Sherifi, duke komentuar kritikat e zëvendëskryeministrit Enver Hoxhaj për takimet që kryetari i partisë së tij Fatmir ... Read More

Sherifi: LDK dhe VV nuk i dinë arsyet pse e kanë dërgu në Kushtetuese ligjin për dialog (Video)

19/03/2019

Shefi i grupit parlamentar nga Nisma Socialdemokrate, Bilall Sherifi, në intervistën ditore dhënë Telegrafit, ka thënë se as Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe as ... Read More

Sherifi: Taksa nuk e rrëzon këtë Qeveri, NISMA e ka propozimin për daljen nga kjo situatë (Video)

19/03/2019

Shefi i grupit parlamentar nga Nisma Socialdemokrate, Bilall Sherifi, në intervistën ditore dhënë për Telegrafin me gazetarin Muhamet Hajrullahu ka folur rreth qëndrimit se si ... Read More

Sherifi: Haradinaj të mos na tregojë se Thaçi është i rrezikshëm për Kosovën (Video)

02/03/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se Presidenti Thaçi po bën presion ndaj Haradinajt për taksën. Sherifi, në “Debat Plus” ... Read More

Sherifi: Milaim Zeka nuk është deputet i NISMA-s (Video)

01/03/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se Milaim Zeka asnjëherë nuk ka qenë pjesë e strukturave të NISMA-s. Sherifi, në ... Read More

Sherifi: Taksa hiqet kur të pushojnë arsyet pse është vendosur (Video)

01/03/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se ky subjekt politik nuk ka ndryshuar qëndrim sa i përket taksës ndaj produkteve ... Read More

Sherifi: Taksa as nuk duhet të hiqet e as të suspendohet

27/02/2019

Shefi i Grupit parlamentar i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka bërë me dije se kjo parti politike gjatë pesë vjetëve të ekzistencës së vet ka ... Read More