Tag: sherri”

Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit, ky i fundit i kthehet ashpër reperit 

13/06/2019

08:45 | 06/13/2019 Po vazhdon 'sherri' mes Noizyt dhe Olti Curri. Një fotografi që Olti Curri e ka publikuar në Instagram u bo mollë sherri ... Read More

Pamjet e rrahjes në lokal që u bë shkak për vrasjen në ish-Bllok (Video)

05/10/2018

Janë publikuar pamjet e një sherri të ndodhur disa ditë më parë në një lokal në Tiranë, i cili i bë shkak për vrasjen dhe ... Read More

Courtois futë në ‘luftë’ Chelsean dhe Real Madridin

01/08/2018

Portieri Thibaut Courtois është kthyer në një mollë sherri mes Chelseat dhe Real Madridit. Los Blancos e duan me çdo kusht portierin më të mirë ... Read More

Burri vret gruan, pastaj var veten

24/07/2018

Mbyti gruan pas një sherri mes tyre dhe më tej në gjendje të rënduar psikologjike, vari veten në verandën e shtëpisë. Krimi i dyfishtë ndodhi ... Read More

“Rruga drejt…”, gjuha-mollë sherri mes partnerëve qeveritarë

08/03/2018

8 March 2018 / 15:19 Ligji për gjuhët është shndërruar në “mollë sherri” mes partnerëve të koalicionit qeveritar. I miratuar dhe më pas i padekretuar ... Read More