Tag: shesë

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

E kërkon PSG, ky është vendimi i fundit nga Donnarumma

20/08/2019

11:06 | 08/20/2019 Gigio Donnarumma ka vendosur të mos largohet nga Milan. Milan nuk dëshiron ta shesë portierin Gigio Donnarumma. E përditshmja sportive italiane “Corriere ... Read More

Abramovich e gjen blerësin e Chelseas

14/04/2019

Roman Abramovich ka vendosur ta shesë përfundimisht klubin e Chelsea dhe ka filluar bisedimet me tre blerës të mundshëm për ta mbyllur marrëveshjen në vlerën ... Read More

Nainggolan: Monchi ka dashur të më shesë në Turqi prapa shpinës

16/03/2019

Radja Nainggolan ka zbuluar se Roma ka tentuar ta shesë prapa shpinës së tij, e për këtë ai është përplasur me ish-drejtorin, Monchi, duke kaluar ... Read More

Fle në shtratin e Hitlerit dhe ka koleksionin më të madh të relikteve naziste, përfshirë 88 tanke – britaniku ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij (Foto)

05/03/2019

Koleksionisti më i madh në botë i objekteve naziste është gati të shesë një rezidencë prej 1.95 milion funtesh, ku ai fle në shtratin e ... Read More

Legjenda Kareem Abdul-Jabbar shet unazat e kampionit të NBA-s për qëllime bamirësie

27/02/2019

Kareem Abdul-Jabbar, ish ylli i NBA-s, vendosi t’i shesë unazat e fituara si kampioni ligës më të fortë të basketbollit në botë me Los Angeles ... Read More

Reali dëshiron ta shes te Chelsea, uellsiani preferon kalimin te United

19/02/2019

Real Madridi dëshiron ta shesë gjatë afatit kalimtar të verës Gareth Balen te skuadra e Chelseat. Megjithatë, agjenti i uellsianit, Jonathan Barnett, do të preferonte ... Read More

De Laurentiis i hapur për shitjen e Koulibalyt

19/01/2019

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis ka thënë se është i përgatitur të shesë Kalidou Koulibaly, por vetëm për çmimin e duhur. Koulibaly është njëri ... Read More