Tag: shfaqet

Video/ “T´i theva dhëmbët”, Romeo Veshaj sherr në lokal me gazetarin

30/01/2020

Aktori i njohur i humorit por edhe moderator i emisionit “3shat”, Romeo Veshaj shfaqet në një video të publikuar nga `Ora Neës´duke kërcënuar gazetarin, ku ... Read More

A keni celulit? Këto janë ushqimet që duhet të shmangen

26/11/2019

Celuliti shfaqet më shumë gjatë moshës së pubertetit, shtatzënisë dhe gjatë periudhës së menopauzës. Ai krijohet kur indet në shtresën e lëkurës dobësohen dhe lejojnë ... Read More

Keni ndjenjën sikur ju ka ndodhur diçka? Shkencëtarët përfundimisht kanë sqaruar përse ndodhë kjo!

20/10/2019

Me bashkëpunim të trurit dhe shqisave, thonë ekspertët, shfaqet ‘deja vu’-jaKjo dukuri shfaqet te rreth 70 për qind të popullatës së përgjithshme. Më së shumti ... Read More

Dieta kundër dhjamit në bark që ju lejon të hani çdo 4 orë

14/10/2019

Nëse keni kile te tepërta, dhe kjo shfaqet sidomos në zonën e barkut, atëherëq ju duhet ta provoni ditën më të re. Kjo dietë rekomandon ... Read More

Mënyrat natyrale për të kuruar ulçerën e stomakut

12/10/2019

Ulçera shfaqet në shtresën e brendshme të stomakut. Ajo ndodh kur acidi i stomakut irriton shtresën e lartpërmendur. Shkaktarët e ulçerës janë infeksioni bakterial por edhe përdorimi ... Read More

Osteoartriti te moshat e reja – Shenjat si ta kuptoni dhe parandaloni

02/10/2019

Osteoartriti dhe Reumatizma janë sëmundje autoimunitare që shfaqet tek gishtat, gjunjët, këmbët dhe kyçet Osteroartriti njihet gjerësisht si një sëmundje e dhimbshme që prek kryesisht ... Read More

Tayna tregon efektin ‘squats’ në fotografinë e publikuar

31/05/2019

12:41 | 05/31/2019 Rep artistja shfaqet në formë të mirë fizike në imazhin e fundit. Tayna është shfaqur shumë provokative në fotografinë e fundit të ... Read More

Mësohet data e ardhjes së telefonit Redmi K20

20/05/2019

Informacionet e reja tregojnë se modeli i ri Redme K20 do të shfaqet zyrtarisht më 28 maj. Sipas informatave në dispozicion, telefoni do të ketë ... Read More

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More

Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur 

15/05/2019

19:15 | 15 Maj 2019 19:15 | 15 Maj 2019 Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram. Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e ... Read More

Gold AG fotografohet pranë Remit, këto janë fjalët e tij

04/05/2019

12:40 | 4 Maj 2019 12:40 | 4 Maj 2019 Gold AG ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Rrustem Mustafës. ... Read More

Yllka Kuqi shkëmben puthje romantike me bashkëshortin

02/05/2019

22:01 | 05/02/2019 Yllka Kuqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në një moment intim me burrin. Yllka Kuqi është goxha ... Read More