Tag: Shfaqja

Striptistja bie nga shkopi gjashtë metra, thyen nofullën dhe dhëmbët (VIDEO)

11/02/2020

Një striptistje në Dallas të Teksasit nuk i shkoi mirë shfaqja në klub. Genea pasi u ngjit në një shufër gjashtë metërshe gjatë performancës ra ... Read More

Qani shpesh? Ja çfarë do të thotë kjo për ju

06/01/2020

Qarja është shfaqja e fundit e ndjeshmërisë; edhe nëse ju merr shumë kohë për ta treguar këtë anë të vetës tuaj tek të tjerët, duke ... Read More

Thinjat, paralajmëruese të sëmundjeve të rrezikshme

01/11/2019

Shfaqja e thinjave është normale dhe është shenjë e pritshme e plakjes, gjë të cilën të gjithë ne e përjetojmë. Gjatë viteve, ne fillojmë të ... Read More

Shtatë ushqimet që duhet t’i konsumoni për ta parandaluar kancerin

14/10/2019

Shfaqja dhe zhvillimi I kancerit mund të ndikohet shumë nga mënyra e të ushqyerit. Ushqimi ka një ndikim të madh edhe në parandalimin e disa ... Read More

Përse rrezet e diellit na bëjnë të ndihemi shumë mirë

01/03/2019

Përveç se shfaqja e diellit na shërben si arsyetim për ta fshirë pluhurin nga rrobat e pranverës, është gjithashtu shumë e mirë për shëndetin – ... Read More

“Andërr” vjen së shpejti në Teatrin Kombëtar me balerinët më të mirë në vend

08/02/2019

Shfaqja “Andërr” ka si temë Kohën në kuptimin që askush nuk mund ta ndal, ta kontrolloj ose ta kthejë… e ajo ec gjithmonë dhe nuk ... Read More

Telefoni i palosshëm 5G nga Huawei debuton këtë muaj

01/02/2019

Kongresi Botëror i Telefonave në Barcelonë është tradicionalisht shfaqja më e madhe e vitit kur bëhet fjalë për inovacione mobile dhe Huawei do ta mbajë ... Read More

Regina Hall transformohet në versionin e saj të vogël në komedinë fantastike “Little”

15/01/2019

Nëpër kinema gjatë këtij viti do të nisë shfaqja e komedisë fantastike, “Little”, të cilën e ka projektuar 14-vjeçarja Marsai Martin, e cila luan edhe ... Read More