Tag: shihej

Flora Brovina tregon se ku e mori fotografinë: Ndihem e tradhtuar

17/05/2019

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pas intervistimit nga ana e policisë për fotografinë që publikoi dje ku shihej një grua duke u dhunuar nga tre ... Read More

Nëna e Stresit: Kemi gati padinë për prishjen e etikës dhe privatësisë

20/10/2018

Arrestimi i Arkimed Lushaj ku shihej gati i zhveshur në një dhomë hoteli, i mbuluar vetëm me çarçaf bëri xhiron e mediave. Nëna e reperit ... Read More