Tag: shijojë

Plot 23 milionë ndjekës në Instagram për Dua Lipën

19/12/2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në arenën ndërkombëtare. Përveçse numëron miliona fansa, të shumtë janë edhe ... Read More

Bebe Rexha ‘elektrizion’ publikun në Çikago, shfaqet atraktive në të bardha në koncertin e fundit

13/12/2018

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar. Së fundmi, ajo po mban koncertet “Jingle Ball” ... Read More

Shpati në pushime në Punta Kana

13/12/2018

Shpat Kasapi duket se nuk preferon që të shijojë dimrin. Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi ka shkuar në Punta Kana, duke shijuar motin e ... Read More

Dua Lipa mahnit publikun në koncertin e “Jingle Ball”, fustani i shkurtër theksoi linjat trupore të këngëtares

06/12/2018

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta. Kësaj here ajo është paraqitur në koncertin “Jingle Ball” të mërkurën, ... Read More

Clean Bandit publikon këngën e re “Nowhere” me Rita Orën

30/11/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të saj më të fundit “Phoenix”, të cilin e publikoi më ... Read More

Bebe Rexha u prezanton fansave të atin e saj, njeriun që ka sakrifikuar aq shumë për të

24/11/2018

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj të fundit me David Guettan dhe J Balvin. Kënga “Say ... Read More

Përmes një video të shkurtër, Rita Ora tregon aftësitë e saj të shkëlqyera në piano

16/11/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar. Në më pak se një javë, ajo pritet ... Read More

Dafina Zeqirit për pak i bie bluza, ekspozon gjoksin në imazhin e saj të fundit

15/11/2018

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj më të fundit “A don love”, të cilin e solli në ... Read More

Bebe Rexha: Numri i pëlqimeve në Instagram, numri i miqve tuaj dhe i njerëzve që ke fjetur me ta, nuk iu definojnë ju

13/11/2018

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksese të njëpasnjëshme. Së fundmi, ajo performoi në MTV Europe Awards, ku performoi për ... Read More

Rita Ora duket e mrekullueshme në kopertinën e “Vanity Fair Italia”

06/11/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të njëpasnjëshme në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e fundit “Let you love ... Read More

Bebe Rexha bart vathët me simbolin e shqiponjës në veshët e saj

23/10/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë sukseset e albumit të saj të fundit, “Expectations”. “I’m a mess” është kënga më ... Read More

Rita Ora dërgon tri trofe të reja në shtëpinë e saj

20/10/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në arenën ndërkombëtare. Kënga e saj e fundit “Let you love ... Read More