Tag: shijon

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Gjira tregon sa kilogramë ka

20/03/2019

Reperja Gjira Kajtazi ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë. Teksa po shijon një prej periudhave më të veçanta të jetës, ajo nuk po heziton ... Read More

Diellza Kolgeci realizon fotosesion të veçantë në shtatzëni, pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

08/03/2019

Bukuroshja Diellza Kolgeci po shijon pritjen e ëmbël të shtatzënisë. Ajo dhe partneri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova, pritet që së shpejti të bëhen prindër ... Read More

Luana Vjollca në Londër, pas Maldiveve dhe Austrisë

07/03/2019

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po shijon jetën maksimalisht. Ajo së fundmi qëndroi në pushime luksoze në alpet e Austrisë dhe Maldive, ... Read More

Luana Vjollca shijon kohën në atë që thotë se është dita e fundit e pushimeve

02/03/2019

Luana Vjollca po shijon në maksimum pushimet. Bukuroshja e ekraneve televizive ka qëndruar fillimisht në Austri në alpe për të shijuar borën. Prej aty, ajo ... Read More

Xhensila Myrtezaj e lumtur në krahët e Besit në Venecia

27/02/2019

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po shijon jetën e saj private me bashkëshortin, Bes Kallaku. Dy artistët janë fokusuar shumë në jetën private, duke ndjekur karrierën, por ... Read More

Ghetto Geasy po bën gati këngë të re

24/02/2019

Hip hop ylli, Getoar Selimi, po bën gati projekt të ri muzikor. Geti që kryesisht po shijon jetën me bashkëshorten e tij, Marinën, ka kohë ... Read More

Rita Ora në pushime me babain e saj në Las Vegas

17/02/2019

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po shijon maksimalisht kohën e saj me familjen. Sa herë që ajo ka mundësi gjendet në afërsi të më të dashurve ... Read More

Pritet mirë “Harrom” nga Yll Limani, arrin një milion klikime

02/02/2019

Këngëtari Yll Limani po shijon një nga momentet më të mira në karrierën e tij. Ylli i muzikës RnB publikoi ditë më parë projektin “Harrom”. ... Read More

Afërdita Dreshaj flet për humbjen e babait: Ishte shumë e vështirë, duhet të realizoja ëndrrën e tij

11/01/2019

Afërdita Dreshaj po shijon çdo moment të mundshëm në krah të bashkëshortit çek, Jakub Kindl. Ajo ka kohë që është tërhequr paksa nga bota e ... Read More

“Dashuri” nga S4mm arrin 10 milionë klikime

11/01/2019

Hip hop ylli i ri, S4mm, po shijon momentin më të suksesshëm të karrierës. Reperi nga Tetova ka arritur së fundmi famë të jashtëzakonshme. Projekt ... Read More

Capital T shijon suksesin e klipit të ri, thotë se po dëgjohet në gjithë botën

05/01/2019

Hip hop ylli, Capital T, po shijon shumë suksesin e këngës së fundmi. “Filma” është projekti i fundit i Kapos që erdhi me videoklip. Kjo ... Read More

Isaac Carew i humb telefoni në oqean, Dua Lipa: Aty e kishim llogarinë e përbashkët në Instagram

31/12/2018

Dua Lipa me të drejt po shijon pushimet e fundvitit pas një viti të jashtëzakonshëm që po e lë pas vete. Këngëtarja ka mbajtur një ... Read More