Tag: shikim

Georgina kujton takimin e parë me Ronaldon: Ishte dashuri në shikim të parë

05/04/2019

Georgina Rodriguez ka pranuar se ajo dhe Cristiano Ronaldo ranë në dashuri në shikim të parë, gjatë kohës kur ajo punonte si asistene në dyqanin ... Read More

Ata që flejnë herët kanë jetë më të mirë seksuale

14/03/2019

Nëse jeni energjik, keni vetëbesim, ju pëlqen gatimi dhe besoni në dashuri në shikim të parë, atëherë me shumë gjasa jeni person që zgjoheni herët ... Read More

Atleti që me akrobacionet e tij po befason të gjithë (Video)

27/02/2019

Një atlet rus ka habitur të gjithë me akrobacionet e tij që i bënte brenda një palestre, ku në shikim të parë dukej si një ... Read More

Rikonstruksion i plotë i ekipit, Bayern Munich pas pesë futbollistëve

13/12/2018

Pas 14 ndeshjeve, Bayern është i treti në Gjermani. Në shikim të parë, asgjë alarmante, por ka nëntë pikë më pak se lideri Borussia Dortmund. ... Read More

Shitet fotografia e Hitlerit me vajzën hebreje – tregohet historia e pabesueshme e saj (Foto)

14/11/2018

Në shikim të parë, fotografia e një burri që përqafon vajzën e re duket sikur tregon një skenë lumturie të madhe. Por një vështrim më ... Read More

Shtëpia unike e ndërtuar në shkëmb, brenda të cilës nuk mungon asgjë (Foto)

02/10/2018

Edhe pse në shikim të parë duken sikur një grumbuj gurësh, por kur futeni brenda do ta kuptoni se bëhet fjalë për një shtëpi luksoze ... Read More

Imazhe që dëshmojnë se leopardi është mjeshtër i kamuflimit (Foto)

06/09/2018

Imazhet e publikuara më poshtë tregojnë aftësinë e jashtëzakonshme të leopardit sa i përket kamuflimit, sa që në shikim të parë mezi vërehet në shkurre ... Read More

Aeroplanin gjigant e modifikojnë, duket sikur një balenë (Foto/Video)

29/06/2018

Aeroplanit gjigant të tipit Airbus i janë bërë disa modifikime që në shikim të parë duket si një balenë që fluturon. Kjo fluturake e re ... Read More

Blogeri kërkoi falje publike, pasi poza e tij mbi një shtyllë në Pompeii shkaktoi zemërim te italianët – e kërcënuan edhe me vrasje (Foto)

08/06/2018

Në shikim të parë, duket si një fotografi e zakonshme e një turisti në një ambient të lashtë – por, shkaku i kësaj, disa u ... Read More

Si ta braktisni ose si t’ju braktisë e dashura

29/05/2018

Në lidhjet e dashurisë nganjëherë në shikim të parë gjithçka duket se funksionon. Keni partnere të përsosur, inteligjente, të bukur, shpirtmirë. Mirëpo, pavarësisht këtyre, ju ... Read More

Adoleshenti që u martua me gjyshen 72-vjeçare zbulon detajet e lidhjes së tyre – thotë se “ajo është një dashnore e mrekullueshme” (Foto/Video)

17/04/2018

Një djalë adoleshent tha se ishte dashuria në shikim të parë kur pa një gjyshe 53 vjet më të vjetër se ai – dhe ka ... Read More