Tag: shikoi

Slack vlerësohet me 23 miliardë dollarë

23/06/2019

Slack, platforma me rritjen e shpejtë të komunikimit për ekipet e punës, shikoi aksionet të rriten me 50% në ditën e parë të tregtimit publik ... Read More

Besohet se Emery ka vëzhguar nga afër Dakonamin e Getafes

19/03/2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, shikoi nga afër në fundjavë ndeshjen mes Valencias dhe Getafes në La Liga. Sipas Diario AS, tekniku spanjoll ishte në ... Read More

Pacquiao dhe Mayweather takohen në Los Angeles, ndërkohë që vazhdojnë spekulimet për rimeçin e tyre

22/01/2019

Floyd Mayweather e shikoi nga afër triumfin e Manny Pacquiaos kundër Adrien Broner në fundjavën që lamë pas, ndërsa dy rivalët janë takuar sërish të ... Read More