Tag: shikonin

Krokodili hëngri qenin që ndodhej në breg, në prani të një grupi nxënësish (Video)

21/03/2019

Nxënësit dhe mësimdhënësi tyre shikonin të tmerruar, kur një krokodil gjigant doli prej një lumi në Queensland të Australisë dhe e hëngri një qen. Derisa ... Read More

Të rinjtë vendosën të kalojnë lumin me veturë – por a ia dolën ata? (Video)

15/03/2019

Një grup turistësh kishin mbetur duke mbajtur frymën ndërsa po shikonin një përpjekje australiane për të kaluar një lumë me anë të një veture 4WD. ... Read More

Majmunët ikën nga kopshti zoologjik, nëpërmjet trungut që e kishte rrëzuar era (Video)

10/02/2019

Vizitorët shikonin të habitur, derisa një grup majmunësh po iknin prej kafazeve të tyre në kopshtin zoologjik në Belfast të Irlandës. Ata shfrytëzuan një trung ... Read More

CR7 falënderon tifozët e Juves për mbështetjen e madhe

13/08/2018

Tifozët e Juvetusit mezi prisnin që të shikonin Cristiano Ronaldon me fanellën e Zonjës së Vjetër. Pritja ia vlejti, portugezi nuk zhgënjeu tifozët bardhezi. CR7 ... Read More