Tag: shitje

Galaxy Fold pritet të dalë në shitje në shtator

25/07/2019

Kompania planifikoi që në prill të nxjerrë në shitje Galaxy Fold, por porositësit e parë u ankuan se ekranet thyheshin. Samsung tha se ka bërë ... Read More

Drake hedh në ankand fletoren e teksteve të tij, që daton prej vitit 2000

20/05/2019

19:45 | 20 Maj 2019 19:45 | 20 Maj 2019 Fletorja e teksteve të Drake është në shitje për 35,000 dollarë. Para disa muaj një ... Read More

“AS” publikon listën me emrat e 10 futbollistëve që do të largohen nga Barcelona

09/05/2019

11:10 | 9 Maj 2019 11:10 | 9 Maj 2019 “AS” shkruan se Barcelona do të nxjerrë në shitje plot 10 futbollistë. Barcelona do të ... Read More

Juventus shokon tifozët, Dybala në shitje

30/04/2019

Paulo Dybala mund të nxirret në shitje, gjatë afatit kalimtar të verës. Paulo Dybala mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni. Gazetari ... Read More

Rita Ora tregon bashkëpunimet që i ëndërron

19/03/2019

Rita Ora po vazhdon të mbajë koncerte të ndryshme në kuadër të promovimit të albumit që e ka nxjerrë në shitje muaj më parë, “Phoenix”. ... Read More

Para-porositë e Samsung kanë thyer rekordet, në SHBA dhe Britani

09/03/2019

Samsung Galaxy S10 po arrin shumë suksese në shitje dhe telefoni u lansua vetëm të premten. Pas lajmit të mëhershëm që Galaxy S10 theu rekordin ... Read More

Soni Malaj nuk do të jetë prezent në promovimin e albumit të Tunës

08/03/2019

Altuna Sejdiu, e njohur më mirë si Tuna, gjatë ditës së sotme do të nxjerrë në shitje albumin më të ri muzikor. Shtatë këngë të ... Read More

Drake është shpallur artisti me më së shumti shitje

27/02/2019

Organizata ndërkombëtare diskografike (IFPI) e ka shpallur muzikantin Drake si artistin më më se shumti shitje në botë për vitin 2018. Falë albumit “Scorpion”, 32-vjeçari ... Read More

Shiti virgjërinë për dy milionë funte, për 23-vjeçaren “luftoi” edhe një futbollist – por fitoi një politikan japonez (Foto/Video)

22/02/2019

Një modele e re që ka nxjerrë në shitje virgjërinë në internet, pretendon se ka siguruar shumën prej 2 milionë funteve. Mahbuba Mammadzada, 23-vjeçe nga ... Read More

“Pamje që të lë pa frymë” dhe shumëçka tjetër në një vend: Ishulli më i shtrenjtë në botë është në shitje, tregohet edhe çmimi (Foto/Video)

13/02/2019

Një ishull privat prej 660 hektarësh në Emiratet e Bashkuara Arabe ka shkuar në shitje për rreth 460 milionë dollarë, duke ofruar plazhe private, hotele ... Read More

iPhone XR përbënte 39 për qind të shitjeve të iPhone në dhjetor

25/01/2019

Disa analistë kanë deklaruar se iPhone XR është duke mos patur sukses në shitje, por të tjerët duket se janë pak më optimistë. Edhe vetë ... Read More

Interi vë në shitje Perisicin, alarmohen Atletico Madrid dhe Manchester United

23/01/2019

Interi besohet se ka vënë në shitje qysh për këtë afat kalimtar anësorin kroat, Ivan Perisic. Corriere dello Sport shkruan se Interi pas një takimi ... Read More