Tag: shkeljet

UEFA fillon zyrtarisht hetimet për Manchester Cityn në lidhje me shkeljet e Financial Fair Play

07/03/2019

UEFA ka njoftuar se po e hetojnë Manchester City për “shkeljet e pretenduara të Financial Fair Play”, ndërsa klubi anglez e ka mirëpritur këtë vendim.  ... Read More

Masakra me kanionin e Holtës në Gramsh, diga brenda monumentit të natyrës (Video)

24/01/2019

Fiks Fare dokumentoi shkeljet ligjore të institucioneve qendrore, lokale dhe të firmës që po ndërton HEC-in brenda një zonë të mbrojtur. Sipas ligjit për Monumentet ... Read More