Tag: Shkëlqim

Rrëfimi i ish-pacientit me COVID-19/ Realiteti në spital krejt ndryshe nga ai në media, qetësi e profesionalizëm nga stafi mjekësor

25/07/2020

TIRANË, 24 korrik/ATSH/ Shkëlqim Kelo, një qytetar i cili ka qenë i prekur nga COVID-19, por që tashmë fatmirësisht është shëruar nga koronavirusi, tregon eksperiencën ... Read More

Superliga e Zvicrës: Shënojnë Demhasaj dhe Kololli

15/05/2019

22:02 | 15 Maj 2019 22:02 | 15 Maj 2019 Lojtarët e Kombëtares së Kosovës, Shkëlqim Demhasaj dhe Benjamin Kololli, kanë shënuar në ndeshjet e ... Read More