Tag: Shkelzen

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar

26/10/2020

Në moshën 44 vjeçare ka vdekur aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci. Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur aktori Xhalal Haliti, ... Read More

Armina dhe Shkëlzeni festojnë përvjetorin, blogerja ndan fotot e veçanta

24/10/2020

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, kujton me një seri fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes me djalin e ish kryeministrit Berisha. Nga pushimet ... Read More

Labinot Rexha sherr me Shkëlzen Jetishin: Ja kemi kajt nonën popullit, kemi marrë 5-7 mijë euro në dasma

01/10/2020

Këngëtari Labinot Rexha është përfshirë në një debat verbal me kolegun e tij, Shkëlzen Jetishit. Rexha në një intervistë të dhënë së fundi kishte pretenduar ... Read More

“Jam mirë, por vetëm erërat s’i ndjej”, këngëtari shqiptar infektohet me koronavirus

28/08/2020

Shkelzen Jetishi, këngëtari i njohur i muzikës popullore nga Kosova, ka rezultuar pozitiv me korronavirus. Ka qenë vetë këngëtari i cili ka bërë të ditur ... Read More

Nuk i respektoi masat anti-Covid, arrestohet këngëtari i njohur

15/08/2020

Këngëtari nga Kosova Korab Jetishi, i biri i këngëtarit Shkëlzen Jetishi është arrestuar nga policia mbrëmjen e djeshme, pasi ka shkeluar masat e përhapjes së ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

15/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Para një jave i morën patentën/ Shkëlzen Berisha poston foto me “patentën” e re

14/06/2020

Një javë më parë Shkëlzen Berishës iu mor patenta nga policia. Vetë djali i ish-kryeministrit në rrjetet sociale kërkoi falje për tejkalimin e shpejtësisë. Por ... Read More

Kur Sadie Berisha bënte bashkë socialistë e demokratë/ Me fëmijët duke pastruar nga liqeni, Lulzim Basha mbjell pemë

21/04/2020

Sadie Berisha që pas divorcit me Shkëlzen Berishën është rikthyer në Suedi, ku dhe vijon jetën me familjen e saj. Megjithatë gjithnjë ajo gjen mënyrën ... Read More

“Për mua ti je gjithçka”/ Armina fjalë zemre për ditëlindjen e Shkëlzenit

27/02/2020

Shkëlzen Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen. Natyrisht që nuk kanë munguar urimet për të, ku ka spikatur ai i partneres së tij, Arminës. Me ... Read More

Armina dhe Shkëlzeni dasmë sekrete në Itali/ Reagon për herë të parë blogerja

03/02/2020

Mbrëmjen e djeshme agjenti 00Thumb në “ThumbON” u shpreh se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha, do të martohen këtë pranverë. Sipas ... Read More

Reja e Sali Berishës zbulon se a do bëj dasmë këtë vit

05/01/2020

10:36 | 5 Janar 2020 10:36 | 5 Janar 2020 Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të përfolur të shoëbiz-it shqiptar, ... Read More

Kërcënimi për mjet shpërthyes u bë përmes telefonit (Foto/Video)

24/05/2019

Majori Shkëlzen Xhafa, ka thënë para mediave se kërcënimi për mjete të dyshuara ka ardhur përmes një telefonate. “Rreth orës 10:30 kemi marrë një thirrje ... Read More