Tag: Shkodër

Keti Bazhdari martohet për Shën Valentin/ Festa e çmendur e beqarisë me tortën erotike

13/02/2020

Keti Bazhdari u shndërrua në një emër të dëgjuar në vendin tonë, kur kandidoi në Shkodër nën siglën e PS. Ndonëse kanë kaluar disa vite ... Read More

Paralajmërimi i Bashës për Ramën: I ke orët e numëruara

07/05/2019

Lulzim Basha, gjatë një takimi në Shkodër me anëtarë të rinj të Partisë Demokratike, tha se sot ata që u arrestuan në Tiranë janë të ... Read More

Vrasja e vëllezërve në Shkodër, për hakmarrje, djali i viktimës pjesë e ‘Bajrajve’ (Video)

30/03/2019

Dy vëllezër janë ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në Shkodër. Ata janë Astrit dhe Ibrahim Bilali, të cilët u qëlluan me breshëri kallashnikovi pranë banesës ... Read More

Vrasja në Shkodër, zbulohet e kaluara e dyshimtë e biznesmenit të bujtinave në Thethë

22/03/2019

Ekzekutimi me 20 plumba i biznesmenit të bujtinave Ferdinand Polia më 20 mars 2019 në Shkodër mund të jetë bërë nga vrasës me pagesë. Policia ... Read More

Policia jep detaje për operacionin e fajdeve në Shkodër, sekuestrohen 500 mijë euro

14/03/2019

Fajdet në Shkodër ishin kthyer në një fenomen shqetësues ndaj prej dy muajsh përgjimesh, një aksion u ndërmor këtë mëngjes në qytet. Pas operacionit të ... Read More

Basha nga Shkodra: Shqipëria nuk ka Parlament, por një bandë

28/02/2019

Në përfundim të takimit me strukturat e PD-së në Shkodër, kreu demokrat Lulzim Basha foli për mediet në lidhje me deklaratat e dhëna këtë të ... Read More

Polici që doli në një videoskandal thotë se nuk di ta përdor telefonin

14/02/2019

Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër ka shpallur moskompentencën për çështjen e policit të videoskandalit duke ia kaluar gjykatës për të mitur duke qenë se ... Read More

Bora zbardhë Shkodrën, Elbasanin e Gjirokastrën

09/01/2019

Reshjet e borës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Gjatë natës ka rënë borë edhe në Tiranë, por pas një ore gjithçka është ... Read More