Tag: Shkodra

Seldi do t’i bie pishman, me këtë foto Mimoza i tregon çfarë ka humbur!

25/10/2020

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo. Mimoza ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More

Titulli vjen dhuratë nga Shkodra! Tirana, kampione për herë të 25-të

20/07/2020

Një dhuratë nga Shkodra, mbase një dhuratë e papritur, parë dhe disnivelin mes Vllaznisë dhe Kukësit, por kjo pak rëndësi ka. Tirana shpallet zyrtarisht kampione ... Read More

Gold Ag dhe partnerja e tij realizojnë fotosesionin e martesës, reperi i dedikon fjalët më të ndjera: Ti m’ke bo komplet

26/06/2020

Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja Ermira Shkodra javë më parë kurorëzuar dashurinë e tyre, por për shkak të pandemisë nuk organizuan ceremoni festive. ... Read More

Mimoza Shkodra e quan super-femër modelen e njohur shqiptare

23/07/2019

13:03 | 07/23/2019 Mimoza Shkodra kishte fjalë të mëdha për Emina Çunmulajn. Mimoza Shkodra ka ndarë me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të ... Read More

Nënkryetarja e AAK-së: Taksa nuk hiqet, ndërkombëtarët ta “edukojnë” Serbinë

14/04/2019

Nënkryetarja e Aleancës së Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Magbule Shkodra thotë se taksa e vendosur ndaj produkteve që vijnë nga Serbia do të mbetet në ... Read More

Mimoza Shkodra në top-formë, kështu duket e veshur në të zeza

06/04/2019

Mimoza Shkodra ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet joshëse. Mimoza Shkodra ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën u ... Read More

Trajneri shqiptar: Ëndërroj që Shqipëria të luajë si Kosova

26/03/2019

Trajneri dhe analisti i futbollit nga Shkodra, Astrit Hafizi, ka thënë se e ëndërron ditën kur Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë në nivelin e ... Read More

Mimoza Shkodra emocionohet gjatë vizitës në Xhaminë e Abu Dhabit

19/03/2019

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj. Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ... Read More

Goditet grupi kriminal i fajdeve në Shkodër

14/03/2019

Shkodra është ngritur “e rrethuar” nga forca të shumta policie mëngjesin e kësaj të enjteje. Sipas burimeve, RENEA, FNSH dhe Forcat Shqiponja kanë zhvilluar një ... Read More

Zyrtare: Donjet Shkodra karrierën e vazhdon në Kazakistan

24/02/2019

Donjet Shkodra është bërë me skuadër të re dhe karrierën do ta vazhdoj në Kazakistan. Mesfushori nga Kosova pas largimit nga skuadra shqiptare Kukësi ka ... Read More