Tag: Shkodran

Emery thotë se Mustafi mund të largohet

10/08/2019

23:52 | 08/09/2019 Unai Emery ka pranuar se i ka thënë Shkodran Mustafit të gjejë një klub të ri. Trajneri i Arsenalit ka përdorur mbrojtësin ... Read More

Milan kërkon Mustafin si zëvendësues të Zapata

17/05/2019

22:29 | 05/17/2019 Mbrojtësi me prejardhje shqiptare, Shkodran Mustafi, po kërkohet nga skuadra e madhe evropiane, Milano. Reprezentuesi i Gjermanisë nuk ka pasur një sezon ... Read More

Arsenal e gjen zëvendësuesin e Mustafit te Barcelona

25/04/2019

Shkodran Mustafi po e shijon sezonit e fundit te Arsenal. Arsenal do ta shet Shkodran Mustafin në afatin kalimtar të kësaj vere. Skuadra londineze tashmë ... Read More

Tifozi i Arsenalit ‘dëshmon’ se Mustafi është më i mirë se Van Dijk

24/04/2019

Shkodran Mustafi është duke u kritikuar jashtë mase në këtë sezon te Arsenal. Shkodran Mustafi bëri disa gabime në ndeshjet e këtij sezoni, duke u ... Read More

500 nënshkrime për ta futur Shkodran Mustafin në burg

22/04/2019

Shkodran Mustafi po kalon nëpër një sezon të tmerrshëm. Shkodran Mustafi është duke u kritikuar shumë për sezonin më të dobët në karrierën e tij. ... Read More

Arsenal e transferon lojtarin e Barcës për 70 milionë euro

19/04/2019

Arsenal po mendon t’ia rris konkurrencën Shkodran Mustafit në fazën e mbrojtjes. ‘Goal.com’ në versionin anglez raporton se Arsenal do të tentojnë të përforcojnë mbrojtjen ... Read More

Imeraj: Masakra e Lybeniqit, gjenocidi më i madh në historinë e këtij fshati

01/04/2019

Drejtuesi i Departamentit të Historisë Bashkëkohore në Institutin e Historisë, Shkodran Imeraj ka kujtuar 20 vjetorin e masakrës së Lybeniqit dhe viktimat e këtij gjenocidi. ... Read More

Gabimi i madh i Mustafit që rezultoi me gol kundër Arsenalit

27/03/2019

Unai Emery mund të ketë mbetur i habitur pas gabimit që e bëri Shkodran Mustafi në ndeshjen miqësore kundër Al-Nasr.Arsenali udhëtoi për në Dubai të ... Read More

Arsenal – Bate Borisov, formacionet e mundshme: Xhaka dhe Mustafi pritet të jenë titullar

21/02/2019

Dyshja shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi pritet ta nisin ndeshjen ndaj Bate Borisovic nga minuta e parë. Arsenali është nikoqir i Bates në ndeshjen ... Read More

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë

24/01/2019

Futbollisti shqiptar, Shkodran Mustafi, është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Vjosa janë bërë prindër fëmiut të dytë, të gjinisë mashkullore. Në ... Read More

Agjenti i Hysajt i hapur për të negociuar me Chelsean

12/01/2019

Agjenti i Elseid Hysajt ka thënë se Napoli dëshiron që ta mbajë lojtarin shkodran, por se ka fjalë për Chelsean dhe mund të vlerësohen situatat ... Read More