Tag: shkoj

Çajrat më të mirë për aparatin tretës

05/01/2020

Mjafton një fryrje e zakonshme në stomak dhe e gjithë dita mund të shkoj keq. Por nuk është vetëm ky problemi me aparatin tretës, dhimbjet ... Read More

Vetëm dy vetë në protestën kundër festimit të Ditës së Evropës

09/05/2019

“Njerëzit shkojnë në hapësirë, unë nuk mund të shkoj në Paris” dhe “Lejomëni të vizitojë shokët e mi të Erasmus+”, ishin pankartat që dy të ... Read More

Era Istrefi vjen në vendlindje: Ndjenjë e mirë me u kthy në Kosovë 

11/04/2019

Rita Ora shkoj e Era Istrefi u kthye. Këngëtarja Era Istrefi sot ka ardhur në Kosovë, shkruan lajmi.net. Era Istrefi, këngëtarja e cila tashmë e ... Read More