Tag: shkojë

9 Ushtrime që do të forcojnë të pasmet dhe këmbët tuaja pa shkuar në palestër

19/08/2019

Jo çdo vajzë është e gatshme të shkojë rregullisht në palestër pas pune. Ndërkohë, të gjithë duan të jenë të shëndetshëm dhe në formë.Mos hiqni ... Read More

Ankohej vazhdimisht për dhimbje veshi, e tmerrshme cka i gjejnë mjekët brenda tij

01/07/2019

Një grua kishte dhimbje të mëdha në vesh, dhe kështu vendosi të shkojë te mjeku për t’u kontrolluar dhe parë se çfarë po ndodhë me ... Read More

Sa kohë përpara se të shkoni në plazh duhet të depiloheni?

28/06/2019

Sigrurisht që secila femër dëshiron, që para se të shkojë në pushime të jetë e depiluar mirë! Mirëpo cila është koha ideale për tu depiluar, ... Read More

Gashi do ta vizitojë këtë vend për herë të parë

02/05/2019

Gashi ka treguar se këtë javë do të shkojë në një vend të cilin nuk e ka vizituar kurrë. Duke qenë se udhëton shpesh, Gashi ... Read More

Osmani: Mohimi i kandidaturës për kryetare të LDK-së për mua do të thotë përjashtim nga partia (Video)

30/04/2019

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Vjosa Osmani ka thënë se nuk duhet t’i shkojë në mendje dikujt që të përgatis një skenar si ... Read More

Gjyqi i Apelit i zvogëlon masën e burgimit ish-ministres Jankullovska

28/03/2019

S A 2019-03-28T13:14:34+01:00 Ish-Ministrja e MPB-së, Gordana Jankullovska do të duhet të shkojë në burg, pasiqë gjyqi i Apelit e ka vërtetuar aktgjykimin e rastit ... Read More

Rrëfimi i Ismail Hoxhës: Instruktori nga Kosova që do të udhëheqë togun britanik për dy vite (Video)

21/03/2019

Oficeri i FSK-së, Ismail Hoxha do të shkojë si instruktor në Akademinë Ushtarake Mbretërore të Mbretërisë së Bashkuar, prej javës së ardhshme. Hoxha, në emisionin ... Read More

Pse përjeton gjendje ankthi në gjumë? Mëso arsyet që po të bëjnë të vuash

28/02/2019

Koha e natës, ajo që duhet të jetë më e qetë se e gjithë dita, mund të shkojë në gjendje stresi dhe ankthi Ngarkesa dhe ... Read More

REL: Thaçi i ka premtuar NATO-s më 2013 se s’do të hyjë me Ushtri në veri

14/02/2019

Hashim Thaçi i kishte premtuar NATO-s në vitin 2013, se FSK-ja nuk do të shkojë në veri pa “pajtimin e KFOR-it”, ka mësuar Radio Evropa ... Read More

Mourinho pranon se i ka ikur taksave, nuk do të mbajë burg pasi pajtohet të paguajë dy milionë euro

05/02/2019

Jose Mourinho është shpallur fajtor për ikje të taksave, por nuk do të shkojë në burg. Special Ones i është shqiptuar një vit burg, por ... Read More

LG V50 me 5G pritet të lansohet muajin e ardhshëm

31/01/2019

Si shumë kompani të tjera, LG do të shkojë në Barcelonë muajin e ardhshëm për Kongresin Botëror Telefonave 2019. Kompania do të zbulojë pajisje të ... Read More

De Jong: Nuk shkoj te Barcelona

17/01/2019

Talenti i ri holandez Frenkie De Jong, nuk do të shkojë te Barcelona dhe këtë e ka konfirmuar vetë. Sipas mediave spanjolle, edhe pse lojtari ... Read More