Tag: shkon

Gjithçka nuk duhet të bëni kur keni temperaturë të lartë

07/05/2020

Temperatura e lartë mbi 37°C tregon gjithnjë që në organizmin e njeriut ka diçka që nuk shkon. Së fundmi, në listën e problemeve të ndryshme ... Read More

“Nuk fitojmë të gjithë sa CR7”, komenti epik i portierit që luan në Serie B

26/03/2020

Kur flitet për pagat e futbollistëve, menjëherë mëndja shkon te Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo si dhe te dhjetra miliona euro që ata arkëtojnë në ... Read More

Harrojeni sodën, ky përbërës do ta shërojë menjëherë djegien e lukthit

14/10/2019

Nëse jeni duke përjetuar djegie të gjoksit, gjëja e parë që ju shkon ndërmend është një zgjidhje e shpejtë. Deri më tani një ndër këto ... Read More

Harrojeni sodën, ky përbërës do ta shëroj menjëherë djegien e lukthit

14/10/2019

Nëse jeni duke përjetuar djegie të gjoksit, gjëja e parë që ju shkon ndërmend është një zgjidhje e shpejtë. Deri më tani një ndër këto ... Read More

Punë e kryer: Cavani largohet nga PSG

22/08/2019

23:24 | 22 Gusht 2019 8588558 23:24 | 22 Gusht 2019 Aventura e Edinson Cavanit te PSG po shkon drejt fundit. Sulmuesi uruguaian do të ... Read More

Vera e vërtetë po fillon, futbolli po rikthehet

01/08/2019

15:41 | 1 Gusht 2019 15:41 | 1 Gusht 2019 Fundi i pritjes së gjatë pa futboll konkurrues po shkon drejt fundit. Tifozët e futbollit ... Read More

E neveritshme çka ndodhë kur nuk i lani reçipetat

18/07/2019

Në ditë si këto, ku nga vapa e tmerrshme s’të bëhet të veshësh asgjë, mendja na shkon tek reçipetat. Janë të parat që djerësiten dhe ... Read More

3 përbërësit natyralë që qetësojnë lëkurën e irrituar pas depilimit me brisk dhe me dyll

19/06/2019

Jo gjithmonë depilimi shkon ashtu si do të donim, një prerje e vogël me brisk apo tërheqja nga ana e gabuar e strishës së dyllit ... Read More

Harta europiane e rrezikut për 2019, zbuloni si renditet Shqipëria

14/05/2019

Nuk ka rëndësi nëse ju jeni një udhëtar për çështje biznese ose dikush që shkon jashtë për pushime, një nga shqetësimet kryesore që do të ... Read More

Çka ndalohet e çka jo, në muajin e Ramazanit?

08/05/2019

Agjërimi shkon përtej vetëmohimit të ushqimit dhe pijes. Ndërkaq në këtë muaj të shenjt të Ramazanit, një nga studiuesit mysliman tha se jo vetëm rregullat ... Read More

Arsenal fiton duelin e parë në gjysmëfinalen kundër Valencia, shkon me avantazh në Spanjë

02/05/2019

Arsenal fiton duelin e parë në gjysmëfinalen kundër Valencia, shkon me avantazh në Spanjë Skuadra e Arsenal ka arritur që të shënojë fitore në ndeshjen ... Read More

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit

27/04/2019

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit Oriola Marashi ka publikuar sot disa imazhe provokuese në bikini, ku në mesin e ... Read More