Tag: shkrepur

Propozimi më interesant që ka një histori ndryshe

08/10/2019

Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin një nga parqet më të ... Read More

E mitura plagos një femër në Vushtrri

22/05/2019

Policia e Kosovës ka njoftuar se një e mitur nga pakujdesia ka shkrepur armën ku ka plagosur viktimën femër në Vushtrri. Sipas raportit policor viktima ... Read More

Plagosje në Kamenicë, arrestohet një person

22/01/2019

Një person ka marrë lëndime trupore në këmbë pasi aksidentalisht ka shkrepur revolja me të cilën ishte duke manipuluar shoku i tij. Ngjarja ka ndodhur ... Read More

Historitë e tetë foto-lajmeve më ikonike të luftërave (Foto)

10/12/2018

Fotografia e parë që njihet, është ajo e shkrepur nga Zhozef Bisfor Niepce, në vitin 1826 ose 1827, që kap pamjen nga dritarja e shtëpisë ... Read More

Pjesëtarët e fisit të lashtë maskohen si skelet, frikësojnë armiqtë dhe dukuritë e padëshirueshme (Foto)

17/10/2018

Pongtharin Tanthasindhu i ka shkrepur imazhet e mahnitshme, që tregojnë nga afër ritualin e fisin Chimbu, të cilët jetojnë në një zonë të thellë në ... Read More