Tag: shkuar

Alban Ramosaj me pushime në Bali, ja kush e shoqëron këngëtarin

10/01/2020

Alban Ramosaj është arratisur nga i ftohti dhe ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen ... Read More

Më shumë se dy vite që kur Ronaldo shënoi gol nga gjuajtja e lirë – që atëherë, Messi e bëri 18 herë

05/01/2020

09:00 | 01/05/2020 Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, ka shkuar tashmë dy vite pa shënuar gol nga gjuajtja e lirë. Skuadra e Juventus duhet të ... Read More

YouTube Music zëvendëson Play Music, si aplikacioni muzikor i Android 10

28/09/2019

Nëse instaloni Android 10 në pajisjen tuaj dhe po pyesni se ku ka shkuar aplikacioni Play Music, rezulton se Google ka njoftuar se me Android ... Read More

Mos hani darkë vonë, mund të ketë pasoja fatale për shëndetin tuaj

25/09/2019

Nëse prisni vetëm gjysmë ore për të shkuar në shtrat pas darkës, do të zvogëloni në mënyrë të konsiderueshme probabilitetin e infarktit.Me siguri prindërit ju ... Read More

Shenjat që tregojnë se jeni duke ushtruar më shumë se ç’është e nevojshme

30/07/2019

Me presionin e madh për të shkuar në palestër dhe për të qenë aktiv, mund të jetë e vështirë ndonjëherë ta dini se kur jeni ... Read More

Keni shkuar në palestër dhe nuk keni humbur peshë?- ja pse

21/06/2019

A keni duke shkuar në palestër vazhdimisht dhe ende nuk keni vërejtur humbje të peshës? Ekspertët thonë se kjo mund të ndodhë për shkak të ... Read More

Nga shoqëria civile thonë se mbi 70 për qind e rasteve të korrupsionit nuk shkojnë në gjykata (Video)

23/05/2019

Përfaqësues të shoqërisë civile, thonë se mbi 70% të rasteve të korrupsionit, mbyllën në prokurori pa shkuar në gjykatë. Ndërsa për rastin e videos ku ... Read More

Zhduket dy vajza, njëra në Pejë tjetra në Vushtrri

12/05/2019

Ankuesja femër në Pejë ka raportuar se vajza e saj ka shkuar në shkollë në mëngjes dhe ende nuk është kthyer. E njëjta deklaron se ... Read More

Sabit Geci nuk kthehet në burg për vuajtjen dënimit, shkon në Turqi për shërim

12/05/2019

Ish-komandanti i UÇK-së, Sabit Geci, ka udhëtuar për në Stamboll për shërim dhe nuk ka shkuar në vuajtje të dënimit në Burgun e Dubravës më ... Read More

I burgosuri në Dubravë shkon në fundjavë në shtëpi, kryen sulm seksual – policia e arreston dhe e rikthen sërish në burg

11/05/2019

Një i burgosur në burgun e Dubravës i cili kishte shkuar për fundjavë në shtëpi më 21 prill të këtij viti, nuk ishte rikthyer në ... Read More

Helmohen nga ujë 100 persona në Bulqizë

06/05/2019

Në Bulqizë të Shqipërisë ka shkuar në 100 numri i të prekurve nga helmimi që dyshohet të jetë shkaktuar nga uji i pijshëm. Sipas drejtorit ... Read More

Aktorja shqiptare shkon padepiluar në emision, e pranon publikisht

05/05/2019

10:47 | 5 Maj 2019 10:47 | 5 Maj 2019 Aktorja e njohur shqiptare ka shkuar padepuluar në emision. Aktorja e njohur shqiptare, Linda Jarani ... Read More