Tag: shkurorëzuar

Pas tre ndarjeve, Cheryl ende beson në “princin me kali të bardhë”

11/01/2019

Cheryl gjatë muajit gushtë të vitit të kaluar ishte shkurorëzuar nga i dashuri Liam Payne, me të cilin ajo ishte dy vjet e gjysmë në ... Read More

Gazeta “National Enquirer” posedon mesazhet e dashurisë mes Bezosit dhe Sanchezit

11/01/2019

Njeriu më i pasur në botë është raportuar se është shkurorëzuar për shkak të një prezantuese televizive. Jeff Bezos i ka dhënë fund martesës 25-vjeçare ... Read More

Edhe pse janë marrë vesh rreth kujdestarisë së fëmijëve, Jolie ia ndalon Pittit të takohet me ata

09/01/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt tashmë ka kohë që janë shkurorëzuar edhe përmes proceseve gjyqësore. Megjithëse janë marrë vesh edhe sa i përket kujdestarisë së ... Read More

Burri nga Zelanda e Re shkurorëzohet, tatuazhin në formë unaze e shkatërron – i vë gishtit hekurin e nxehtë (Video, +18)

21/12/2018

Një burrë që së fundmi ishte shkurorëzuar për të shlyer gjithçka që e lidhte me të kaluarën, kishte vendosur ta shlyej edhe tatuazhin në formë ... Read More

Publikohen mesazhet romantike që Mustafa Sandal i ka dërguar ndërkohë modeles turko-indiane

30/10/2018

Mustafa Sandal tashmë është bërë e ditur që është shkurorëzuar me bashkëshorten, modelen bosnjake Emina Jahovic. Tashmë mediat turke kanë bërë të ditur që këngëtari ... Read More

U shkurorëzuan 40 vite më parë, çifti rimartohet përsëri (Foto)

17/10/2018

Një çift është shkurorëzuar 40 vite më parë, por mesa duket dashuria e tyre për njëri-tjetrin nuk u shua kurrë. Charlie dhe Audrey Hailes, 88 ... Read More

Pasi tha se është i dobët në shtrat, Erjona Sulejmani për The Sun: Do ta mbështes Blerimin Xhemailin sepse është babai i djalit tim

19/06/2018

Një ish-grua e një futbollisti që është shkurorëzuar pasi kishte zbuluar publikisht se bashkëshorti ishte i dobët në shtrat, është zotuar se gjithmonë do ta ... Read More