Tag: shkurtër

Duke qeshur kap gjoksin, Tayna ndan me fansat videon e nxehtë

07/02/2020

Rep artistja Tayna për një kohë të shkurtër e zhvendosi vëmendjen e të gjithëve. Ajo furishëm hyri në tregun muzikor duke shpërthyer me projekte të ... Read More

​Njerëzit me shtat të ulët rrezikohen më shumë nga diabeti

11/09/2019

Njerëzit me trup më të shkurtër kanë një rrezik më të lartë për të marrë diabet sesa diabeti tip 2, sipas një studimi të publikuar ... Read More

Pse e sheh në ëndërr ish-të dashurin?

25/05/2019

Të harrosh ish- të dashurin mund të jetë proces i shkurtër dhe i ëmbël ashtu siç mund të duket i pafund dhe i dhimbshëm Ndonjëherë ... Read More

Fustani i shkurtër gati ia zbuloi pjesën intime Kim Kardashianit

05/05/2019

12:56 | 5 Maj 2019 12:56 | 5 Maj 2019 Veshja super e shkurtër gati sa nuk ia nxori të gjitha Kimit. Kim Kardashian është ... Read More

Messi me dedikim të veçantë për Xavi Hernandezin

03/05/2019

15:50 | 3 Maj 2019 15:50 | 3 Maj 2019 Lionel Messi i ka kushtuar një shkrim të shkurtër por emocionues Xavi Hernandez, pasi ky ... Read More

Italia pushtoi Shqipërinë para 80 viteve

07/04/2019

Më 7 prill të vitit 1939, Italia pushton Shqipërinë. Ishte një fushatë e shkurtër ushtarake nga Mbretëria e Italisë kundër Mbretërisë Shqiptare. Konflikti ishte rezultat ... Read More

Shkencëtarët besojnë se kanë gjetur një univers paralel

31/03/2019

Shkencëtarët besojnë se mund të kenë kapur një paraqitje të shkurtër të një universi paralel. Ata kanë parë lëkundje në sinjale nga pikat më të ... Read More

Natalie Portman luan rolin e astronautes që humb kontaktin me realitetin në filmin e ri

20/03/2019

Është publikuar paraqitja e parë e shkurtër e dramës fantastiko-shkencore, “Lucy In The Sky”, në të cilën rolin kryesor e luan Natalie Portman. Realizimi i ... Read More

Për Miriamin, “Betejat” – faza më e vështirë e “The Voice Kids”

17/03/2019

Të premtën nisi mbrëmja finale e Betejave e megjithëse është një fazë e shkurtër, mbart shumë emocione dhe momente sfiduese, sidomos për trajnerët të cilët ... Read More

“Euronews”: Shqipëria, tërheqja turistike më e re në Evropë

14/03/2019

Televizioni prestigjioz “Euronews”, në një reportazh të shkurtër mbi panairin ndërkombëtar të turizmit që po zhvillohet në Berlin, të përqendruar mbi teknologjinë dhe qëndrueshmërinë në ... Read More

Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

05/03/2019

HBO e ka publikuar paraqitjen e shkurtër të shumëpritur të sezonit të tetë të serialit “Game Of Thrones” që do të nisë emetimin më 14 ... Read More

Po rikthehet seriali “Schengen Visa” në GjirafaVideo

01/03/2019

Sigurisht ju kujtohet seriali “Schengen Visa”, i cili për një periudhë të shkurtër arriti të bëhet shumë i famshëm. Ky serial pos temës së vizave ... Read More