Tag: Shoferët

Vendi në të cilin taksistët dhe kuzhinierët paguhen më shumë sesa doktorët e inxhinierët

11/04/2019

Kuba është vendi i vetëm në botë ku shoferët e taksisë dhe kuzhinierët paguhen me shuma më të mëdha parash sesa inxhinierët e doktorët. Kjo, ... Read More

Xhamin që iu ra nga makina, të moshuarit e mblodhën nga rruga nën shi të rrëmbyeshëm (Video)

20/02/2019

Kalimtarët e rastit dhe shoferët që ndodheshin në një rrugë në Hunan të Kinës, mbetën të befasuar me veprimin e një çifti të moshuar. Ata ... Read More

Me ndihmën e këtij truku do të kurseni mjaft para në karburant, ndërkaq vetura juaj do të lëvizë më shpejt se deri tani

29/01/2019

Në kohën kur çmimet e karburantit janë tepër të larta dhe shoferët vazhdimisht ankohen, ia vlen ky truk për të kursyer para Ekzistojnë shumë propozime ... Read More

Dhjetëra kamionë të veçantë transportojnë gypin 800 tonësh dhe 96 metra të gjatë, krijohen kolona të gjata (Video)

11/01/2019

Shoferët në Alberta të Kanadasë mbetën të habitën me atë çfarë panë në autostradë, ku një konvoj i kamionëve bartnin një peshë shumë të madhe. ... Read More